Головна / Знамениті / Біографії зірок / Азлем Конкере Біографія

Азлем Конкере Біографія

Відома турецька актриса Азлем Конкере народилася в Анкарі в 1973 році. Вища освіта вона отримала в університеті міста Тілбург , який знаходиться в Нідерландах.

Початок кар’єри Азлем було покладено в модельному агентстві. І не дивно , адже дівчина володіє видатними зовнішніми даними.

До 1996 року Азлем грала епізодичні ролі в кліпах і серіалах. Її першою істотною роллю стала робота в серіалі Bizim Ev . Широку популярність Азлем принесла роль в турецькій інтерпретації відомого американського серіалу «Погануля Бетті ». У цій ролі актрисі вдалося настільки ефектно перевтілитися в некрасиву дівчину з прекрасною душею , що вона миттєво завоювала симпатії глядачів. Фінал серіалу привів у захват всіх шанувальників турецької актриси.

У період з 2000 до 2013 року Конкере зіграла головні ролі в серіалах «Заповіт» , « Kinali kar » , «Не буду працювати без тебе». На даний момент Азлем продовжує роботу в серіалі Жана , де грає трагічну роль дівчини , що потрапила в непросту життєву ситуацію. За час своєї творчої діяльності Азлем конки показала себе як різнопланова актриса , яка чудово виглядає як в комедійних , так і в романтичних і трагічних ролях. Вона прекрасно вживається в образ і не боїться казать дурною або некрасивою , хоча сама відрізняється ефектною зовнішністю і має вищу освіту.

Азлем конки зуміла надати своїм героїням настільки запам’ятовуються риси , що глядачі мимоволі намагаються асоціювати актрису з тими ролями , які вона зіграла. Видатні акторські здібності « турецької перлини» Азлем , роблять будь-яку її роботу цікавою і такою, що запам’ятовується .

Судячи з усього , на даний момент актриса знаходиться в періоді творчого розквіту і збирається порадувати своїх шанувальників безліччю прекрасних ролей.

Фільмографія

  • Чорна троянда (2013)
  • Жана (серіал , 2011 )
  • Бабій (серіал , 2005 )
  • Не буду працювати без тебе ( 2005 )
  • Kinali kar (міні -серіал , 2002 )
  • Заповіт (міні -серіал , 2001 )
  • Aynali tahir (серіал , 1998 – 1999 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>