Головна / Гороскоп / Астрологічний прогноз на тиждень З 17 ПО 23 ЛЮТОГО 2014 РОКУ

Астрологічний прогноз на тиждень З 17 ПО 23 ЛЮТОГО 2014 РОКУ

Яким буде цей тиждень , якщо вірити зіркам ?

17 лютого – Місяць у Терезах з 20:22 .

18 / 19 з 20:15 місячний день , 4 сонячний день.

З 7:05 до 20:21 – Місяць без курсу . Це несприятливий час для початку нових справ , великих придбань і прийняття довгострокових зобов’язань . Рекомендується продовжувати раніше розпочаті справи , проводити заходи , зустрічі , які не вимагають подальшого продовження . Полуквадрат Меркурія до Урану , чинний до 15:00 – потрібно дотримуватися обережності на дорозі , можуть бути проблеми з електроприладами та інтернетом . З 20:22 місяць переходить в Терези – сприятливий час для налагодження відносин .

Для гармонізації психіки рекомендуються одяг приглушених тонів.

18 лютого – Місяць у Терезах.

19 / 20 з 21:20 місячний день , 5 сонячний день.

Сонце робить інгресії в Риби в 20:01 . На переході знаків не рекомендується починати важливі зміни в житті , вони можуть принести труднощі ( зміна роботи , переїзд , шлюб ) . Сьогодні складається напружена конфігурація кардинального хреста на небі. Ця напружена енергія вимагатиме виходу , рішучих дій , тому важливо дивитися наперед і думати про наслідки. Для Овнів , Раків , Терезів і Козерогів особисті та соціальні відносини виходять на перший план. Важливо прислухатися до іншої точки зору і намагатися не конфліктувати в цей день.

Для гармонізації психіки сьогодні рекомендуються одяг пастельних тонів.

19 лютого – Місяць у Терезах.

20 / 21 з 22:28 місячний день , 6 сонячний день.

Меркурій у квадратурі до Сатурна – можуть бути помилки в документах , запізнення , проблеми з транспортом , труднощі в інтелектуальній і творчій роботі. Сьогодні день підходить для швидких справ , які можна почати і закінчити.

Для гармонізації психіки сьогодні рекомендуються одяг приглушених тонів.

20 лютого – Місяць у Скорпіоні .

21 / 22 з 23:35 місячний день , 7 сонячний день.

День наповнений позитивними енергіями. Тригон Місяця до Сонця сприятливий для налагодження відносин , успішного співробітництва , швидкого відновлення сил. Місяць у Тригона до Нептуна – підвищує сенситивность , інтуїцію , уяву. Важливо звернути увагу на сни – вони можуть бути віщі . Сьогодні добре займатися психологічними , медитативними практиками.

Для гармонізації психіки рекомендується одяг світлих тонів. Сприятливий жовтий і білий колір.

21 лютого – Місяць у Скорпіоні .

22 місячний день , 8 сонячний день.

Місяць у Скорпіоні підвищує емоційність і бажання покритикувати . Секстіль Місяця до Венери сприятливий для налагодження відносин , романтики , творчості , невеликих придбань. Затемнення Місяцем Сатурна у вечірній час – потрібно подбати про безпеку і захищеності.

Для гармонізації психіки рекомендується одяг строкатих тонів.

22 лютого – Місяць у Стрільці з 12:10.

23 місячний день , 9 сонячний день.

З 00:10 до 12:10 – Місяць без курсу . Місяць у квадратурі до Сонця – можуть бути конфлікти і внутрішня напруженість . У вечірній час Місяць у квадратурі до Нептуна – можуть бути зміни в планах , запізнення. Бажано в цей час стежити за якістю продуктів харчування , ліків і не вживати спиртні напої.

Для гармонізації психіки рекомендується одяг теплих тонів. Сприятливі червоний і жовтий кольори.

23 лютого – Місяць у Стрільці.

24 місячний день , 10 сонячний день.

День наповнений позитивними енергіями , які закладають оптимізм , доброзичливість і натхнення. Сприятливо займатися навчанням , налагодженням партнерських відносин , особливо з закордонними партнерами. У ці дні можна будувати плани на майбутнє , вони будуть реалістичні і сповнені оптимізму.

Для гармонізації психіки рекомендується одяг темних тонів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>