Головна / Знамениті / Біографії зірок / Айдан Шенер ( Aydan Şener ) – Актори – Біографія

Айдан Шенер ( Aydan Şener ) – Актори – Біографія

Айдан Шенер ( Aydan Şener ) – знаменита турецька актриса і модель. Народилася в 1963 році 1 березня, в місті Кілліс що знаходиться на півдні – сході Туреччини. Її батько був музикознавцем , а мати домогосподаркою. Прадід по батьковій лінії був родом з Казані , але 1877 року, прадід з родиною емігрували до Туреччини , в ці роки багато людей ісламського віросповідання покидали рідні місця , щоб уникнути носильної хрещення . Айдан Шенер закінчила школу в Бурсі . Дівчинка була зовсім маленька , коли її сім’я вирішила переселитися в Бурсу .

У період повноліття Айдан зважилася проявити себе , і взяла участь у конкурсі краси « Міс Туреччина » де здобула перемогу , це послідувало того , що саме вона представляла свою країну вже на всесвітньому конкурсі краси в 1981 році. На наступному конкурсі корона переможниці дісталася венесуелки , не дивлячись на це , Айдан не зупинилася і продовжила свій шлях до успіху. Завдяки своєму титулу , вона цілком успішно зайнялася модельним бізнесом , і знімалася в рекламних роликах.

Широку славу Айдан , принесла роль в знаменитому серіалі « Корольок – пташка співоча» . Не дивлячись на консервативність та релігійні погляди того часу , цей серіал полюбився турецької громадськості , а вийшовши на екрани інших країн завоював пристойний рейтинг завдяки актрисі , яка так майстерно зіграла свою головну роль. Як розповідала сама Айдан , головним стимулом для неї була підтримка батьків у всіх її творчих починаннях.

Подружнє життя Айдан не склалася. Вийшовши заміж за футболіста збірної Туреччини Айхана Акбіна , в 1983 році і проживши з ним 5 років , Айдан вирішила розвісити , констатуючи це тим що в їх сімейних відносинах немає взаєморозуміння . Від шлюбу у Айдан залишилася дочка Еджем . Айдан Шенер не горить бажанням , щоб її дочка зайнялася кар’єрою актриси , та й сама Еджем не особливо схильна до цієї ідеї , їй до душі малювання , і на майбутнє вона строго визначила для себе професію архітектора.

Айдан любить домашніх тварин , навіть незважаючи на заборону для мусульман тримання в будинку собак , вона їх тримає цілих дві , визнається , що вони для неї як діти. Незважаючи на мусульманське віросповідання , Айдан не дотримуватися строго всіх звичаїв . На хустку і покритий стиль одягу реагує негативно , вважає , що зовнішня краса особисте надбання кожної жінки , яким може милуватися будь-хто. Головним аспектом свого віросповідання вважає мати глибоку віру і моральність в душі , вірити у Всевишнього і припис долі. Сьогодні еталон турецької краси Айдан Шенер , досить рідко виходить на екран. В основному бере участь у передачах і популярних телешоу.

Фільмографія

 « Küçük Ağa » (ТБ) ( 1983 ) – Еміне
« Корольок – пташка співоча» ( 1986 ) – Феріде
« Регенерація » (серіал) ( 1987 ) – Фатма
« Чумацький шлях » (1989) – Зюляль
« Два обличчя Стамбула » (ТБ) ( 1991 )
« Yol Palas Cinayeti » (серіал) ( 1991 )
« Ay Işığında Saklıdır » (ТБ) ( 1996 ) – Шуле
« Задоволення » (ТБ) ( 1996 ) – Гюля Гюль
«Любов закінчується » (1996) – Айша
«Я не можу дихати» (серіал) ( 1996 ) – Суна
«Приємно після довгих років » (серіал) ( 1997 ) – Нільгун
« Huznun yuzu » (ТБ) ( 1997 ) – Ебру Ертюрк
« Ah Nalan Ah » (ТБ) ( 1997 ) – налу
«Жінки в тихому містечку» ( 1997 ) – серапе
«Голуб » (ТБ) ( 2000) – Кумру
« Запечатані троянди » (серіал) ( 2003) – Муаллем
« Beni bekledinse » (ТБ) ( 2004) – Еміне
«Ми не безневинні » (серіал) ( 2005) – Зейда
« Будинок мого чоловіка» (серіал) ( 2007 )
« Fikrimin İnce Gülü » (серіал) ( 2007 ) – Зехра
« Вигнаний з життя » (серіал) ( 2008 ) – Еулюль
« Червоне світло » (серіал) ( 2008 ) – Сунушу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>