Головна / Краса / Здоров'я / 7 СПОСОБІВ ПЕРЕМОГТИ ПОХМІЛЛЯ

7 СПОСОБІВ ПЕРЕМОГТИ ПОХМІЛЛЯ

Не розрахували кількість випитого алкоголю? Як побороти похмілля ?

Головний біль , млявий стан , нудота , чутливість до світла і шуму – це все ознаки похмільного синдрому. Ці симптоми можуть бути куди гірше , якщо ви відзначали з неякісним алкоголем.

7 способів позбавити від похмілля

1 . Більше води

Спиртні напої виводять з організму рідину , відбувається зневоднення , тому завжди хочеться пити. Щоб позбутися від ранкового похмілля , рекомендуємо на ніч випити води. Також можна її замінити апельсиновим соком.

7 СПОСОБІВ ПЕРЕМОГТИ ПОХМІЛЛЯ2 . Повітря

Справитися з похмільним синдромом допоможе свіже повітря , а ще краще – морозний . Тому першою справою рекомендуємо провітрити квартиру.

3. Мед

Як би дивно це не звучало , але мед здатний позбавити вас похмільного синдрому. До такого висновку прийшли англійські вчені . Справа в тому , що він виводить токсини з організму завдяки вмісту фруктози , калію і магнію. Спробуйте ранок почати не з кавою , а чаю з ложкою меду. Також можна додати лимон.

7 способів позбавити від похмілля

4. Бульйон

Якщо намічається велике святкування , рекомендуємо заздалегідь до нього підготуватися і зварити легкий курячий або овочевий бульйон. Вранці він позбавить вас від похмільного синдрому.

5 . молочний коктейль

Молоко – це відмінний сорбент , який здатний зменшити симптоми похмільного синдрому. Рекомендуємо з ранку зробити бананово- молочний коктейль і через 20-30 хвилин ви відчуєте поліпшення.

6 . контрастний душ

Якщо у вас похмілля , не варто приймати гарячу ванну , це тільки підсилить неприємні симптоми цього стану. Прийміть контрастний душ.

7 . їжа

Після бурхливого святкування дуже важливо поснідати . Справа в тому , що їжа запустить процес травлення , і шкідливі токсини будуть виходити швидше. Омлет і свіжий салат – те, що потрібно нашому організму , щоб впоратися з похміллям . Якщо ви не можете дивитися на їжу , рекомендуємо хоча б підкріпитися квашеною капустою.

Якщо ви перебрали з алкоголем , скористайтеся порадами , як позбутися похмілля , щоб день з вашого життя не випав .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>