Головна / Знамениті / 45 – річна Валерія показала фото без макіяжу

45 – річна Валерія показала фото без макіяжу

Співачка Валерія вирішила наслідувати приклад зірок , що виставляють свої фотографії без мейкапу , щоб довести природну красу.

45 - річна Валерія показала фото без макіяжуТак в особистому мікроблозі Валерія опублікувала аналогічний знімок з метою похвалитися перед передплатниками молодістю шкіри і відсутністю будь-якої ретуші .

«Всім злобує з приводу фотошопа і фільтрів » , – підписала співачка своє фото . Вона також повідомила , що показати обличчя без макіяжу їй порадила дочка Ганна Шульгіна .

Нагадаємо , що нещодавно в сім’ї Валерії сталося горе. Зірка була вагітна , проте стан здоров’я не дозволив їй виносити дитину – у Валерії , до нещастя , стався викидень. Втім , судячи по блогу співачки , вона не сумує , прекрасно виглядає і продовжує оптимістично дивитися в майбутнє.

Чоловік співачки , продюсер Йосип Пригожин , не приховує того , що мріє про загальні з Валерією дітях і не виключає можливості вдатися до методу сурогатного материнства .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>