Головна / Календар / 28 серпня – чому дівчина не може відмовити хлопцю

28 серпня – чому дівчина не може відмовити хлопцю

28 серпня – чому дівчина не може відмовити хлопцю

Чому 28 серпня дівчина не може відмовити хлопцеві:

Взагалі кажуть, що 28 серпня цього року будь-який хлопець може запропонувати дівчині зустрічатися, і вона не має права відмовитися. Стосується це, природно, будь-якого року, в тому числі і 2014-го. Ну а говорять так тому, що в цей день діє відповідний флешмоб (або, якщо комусь більше подобається написання чере “е”, флешмоб).
Даний флешмоб існує а Росії вже протягом декількох років. Активно обговорювалося він на просторах інтернету в кінці серпня минулих років. Згідно з ним, на пропозицію будь-якого хлопця зустрічатися, ніяка дівчина не має права відмовити.
Це теоретично, а практично, звичайно, все не так.

Чи є це правило обов’язковим для всіх:

На ділі це правило діє тільки щодо тих дівчат, які беруть участь у даному флешмобі . Але жодна дівчина заздалегідь не визнається, чи підтримує вона акцію “28 серпня” чи ні. Якщо хлопець їй подобається, вона може бути і погодиться на зустріч, ну а якщо ні … то ні.

А коли хлопець не може відмовити дівчині:

До речі, 27 серпня (на один день раніше) діє зворотний флешмоб, коли будь-яка дівчина може зробити пропозицію хлопцю, від якої він не може відмовитися. Хлопці, звичайно, згідливіші, ніж дівчата (якщо справа не стосується штампа в паспорті), але, на жаль для дівчат, не всі знають про дату 27 серпня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>