Головна / Гороскоп / Гороскоп по даті народження / 22 грудня знак зодіаку і гороскоп моєї долі

22 грудня знак зодіаку і гороскоп моєї долі

22 грудня знак зодіаку і гороскоп моєї долі

ЗНАК ЗОДІАКУ: 1 ° Козеріг

ТИП ПОВЕДІНКИ: кардинальний

СТИХІЯ: земля

ХАРАКТЕРИСТИКА ЛЮДИНИ

ХАРАКТЕР:Відрізняються особливим талантом доводити до кінця довгограючі проекти, особливу важливість у їхньому житті набуває тема спадкування – неважливо, стосується це роботи чи сімейного життя.

Вони прекрасно знають, чого хочуть і чітко ставлять перед собою цілі на різних етапах життя.

Завдяки своїй обережності рідко зазнають невдачі, але, якщо їх спіткала біда (мова про справжню катастрофу або про важкому ударі), після певного періоду зализування ран, воспрянувшую духом, продовжують йти по тій же дорозі, по якій йшли спочатку.

Відрізняються терпінням, але часом їх виводять з себе деякі події щоденного життя, і народилися в цей день починають нервувати або стають прямолінійними і повчальними.

ЛЮБОВ: Немає нічого більш дорогоцінного для них, ніж особисте життя, в якій опиняються лише кілька перевірених друзів і родичі.

Будучи досить нелюдимими, що народилися в цей день відчувають себе дискомфортно у великих компаніях або масштабних святах, віддаючи перевагу тихий затишний куточок.

КАР’ЄРА: Підхід до роботи, так само як і до особистого життя, висловлює бачення художника, якому велике задоволення доставляє як сам процес роботи, так і споглядання власного шедевра.

КАРТА ТАРО: Безумець – характеристика

ПЛАНЕТА: Уран – характеристика

ЧИСЛО: 2 – характеристика

ЗДОРОВ’Я: Нервове напруження, виразка, артрит.

ПРОФЕСІЇ: Робочий, водій, тренер.

СИЛЬНІ СТОРОНИ: Серйозність, солідність, відповідальність.

НЕДОЛІКИ: Імпульсивність, маніакальність, боязкість.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>