Головна / Гороскоп / Гороскоп по даті народження / 14 квітня знак зодіаку і гороскоп долі

14 квітня знак зодіаку і гороскоп долі

ЗНАК ЗОДІАКУ : 25 ° Овен

ТИП ПОВЕДІНКИ : кардинальний
СТИХІЯ : вогонь

ХАРАКТЕРИСТИКА ЛЮДИНИ

ХАРАКТЕР . Відрізняються традиційними поглядами , люблять історію і все , що пов’язано з минулим. Цікавляться сучасними проблемами і намагаються зайняти престижне місце в суспільстві. Не володіють яскраво вираженими лідерськими якостями , але оточуючі їх слухають і поважають. Деякі з них дуже невпевнені в собі , тому намагаються знайти підтримку в більш сильних людей , але, одного разу знайшовши такої людини , спираються на нього занадто сильно і намагаються здобути владу над ним. Поєднуючи минуле і аналізуючи сьогодення, отримують глобальне і об’єктивне бачення ситуації. Знають , як себе вести в будь-якій ситуації .
ЛЮБОВ . Тяжіють до сім’ї. Їх найбільший недолік в тому , що вони намагаються взяти як дітей , так і партнера під жорсткий контроль , насаджуючи свою волю. Їх партнер повинен мати дуже сильний характер , щоб не опинитися під каблуком , а також повинен бути дуже терплячим і розуміючим .
КАР’ЄРА . Їм важливо досить швидко знайти себе , щоб піти по тій дорозі , з якою вони не згорнуть вже до кінця життя. Ідеальні для них професії ті , які дозволять досить методично і послідовно працювати спочатку над одним проектом , потім – над іншим.
Карта Таро : Стриманість – характеристика
Планета : Меркурій – характеристика

Число: 1 – характеристика
Число: 4 – характеристика
ЗДОРОВ’Я. Алергічна астма, невралгії.
ПРОФЕСІЇ. Учитель, історик, мистецтвознавець.
ГІДНОСТІ. Сила, сміливість, впевненість.
НЕДОЛІКИ. Пригніченість, незговірливість, неспокій.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>