Головна / Гороскоп / Гороскоп по даті народження / 10 березня знак зодіаку і гороскоп долі

10 березня знак зодіаку і гороскоп долі

ЗНАК ЗОДІАКУ : 20 ° Риби

ТИП ПОВЕДІНКИ : мутабельності
СТИХІЯ : вода

ХАРАКТЕРИСТИКА ЛЮДИНИ

ХАРАКТЕР . Їм властива глибина випробовуваних почуттів і емоційність. Люблять розваги , але тільки в колі дуже близьких друзів , віддають перевагу близьким відносинам і задушевних бесід . Тонкі натури , вони набагато сильніше інших відчувають злети і падіння. Інтроверти , схильні до постійного вивчення себе і свого внутрішнього світу. Якщо в дитинстві в їх житті було занадто багато обмежень і правил , то з віком схильні піти в себе і жити у своєму світі , повністю закритому від оточуючих. Емоції часто перешкоджають розвитку сили волі і характеру , тому якщо вони впадають в депресію , то довго не можуть з неї вийти через відсутність бажання що-небудь змінити в своєму житті.
ЛЮБОВ . У парі вони чудово відчувають і попереджають бажання партнера . Важко переживають нерозділене кохання , стаючи ранимими . Відповідально підходять до ролі батьків , хоча іноді зайво опікують своїх дітей від навколишнього світу.
КАР’ЄРА . Завдяки своїй чутливості інтуїтивно відчувають страждання інших людей , тому вибирають собі роботу , яка пов’язана з доброчинністю , або на увазі ту чи іншу допомогу людям .
Карта Таро : Колесо долі
Планета : Сонце

Число: 1 – характеристика
Число: 0 – характеристика
ЗДОРОВ’Я. Напади занепокоєння.
ПРОФЕСІЇ. Працівник соціальної сфери, учитель, медсестра.
ГІДНОСТІ. Вірність, романтичність, відкритість.
НЕДОЛІКИ. Напади безпричинного смутку, нелюдимость, недовірливість.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>