Головна / Краса / Здоров'я / Значення родимок на нозі. Дізнатися характер і долю по розташуванню родимок

Значення родимок на нозі. Дізнатися характер і долю по розташуванню родимок

НОГИ – Частина 4. Значення родимок на ногах

Стегна

Вище коліна спереду. Чоловіки творчі натури. Розумні, схильні до аналізу. Вміють заздалегідь передбачити будь-який результат подій. Якщо родимка маленька чорного кольору, можлива схильність до алкоголізму. Жінки загадкові, задумливі. Користуються великим успіхом у протилежної статі. Не бувають самотніми. Володіють даром передбачення. Але нервова система слабка, тому необхідно стежити за своїм внутрішнім станом, щоб уникнути нервових зривів.

Ближче до коліна спереду. Чоловіки цілеспрямовані, сильні. З задатками лідера. Досягають великих висот. Жінки уважні і дбайливі. У них складається міцна хороша сім’я.

Ближче до паху спереду. Люди економні і схильні до накопичення. Трудолюбывы тому завжди матеріально забезпечені. Цінують стабільність, консервативні.

На стегні ззаду. Гармонійні і щасливі люди. Добрий общетильные і життєрадісні. Випромінюють світло і радість.

На стегнах внутрішня сторона. Талановиті, творчі люди. У них «золоті руки». Умеюь і люблять створювати затишок.

Безліч дрібних родимок на стегнах. Неуважні та розсіяні люди. Постійно стикаються з дрібними проблемами, які заважають їм реалізуватися в житті.

Коліна

Праве коліно. Чоловіки постійні, вірні. У них складається міцна і щаслива сім’я. В їх домі панує любов і взаєморозуміння. Жінки стикаються з труднощами в сім’ї та особистому житті. Багато виходять заміж кілька разів.

Ліве коліно. Чоловіки зі складним, погано уживався характером. Часто самотні або одружуються кілька разів. Стосунки у шлюбі складні. Жінки в сімейному житті вірні. Їх сімейне життя складається вдало. Якщо родимка велика чорного кольору, що вказує на труднощі в особистому житті.

Ікри

Плече. На литках. Активні і подвижне люди. Люблять подорожувати, мандрувати. За все життя кілька разів змінюють своє місце проживання. Безтурботні і непостійні в цілях і бажаннях. Нічого не доводять до кінця. Часто бувають малозабезпеченими, але не страждають від цього. Якщо родимка дуже велика, то вказує на матеріальний добробут.

Щиколотки

На правій щиколотці. Чоловіки норовливі, з сильно розвиненим почуттям власної гідності. Не вміють йти на компроміс. Завдяки такому характеру як правило домагаються свого і досягають великих висот. Жінки працьовиті. Але як правило їх матеріальне становище складається вкрай несприятливо. Їх життя сповнене труднощів і проблем.

На лівій нозі. Чоловіки товариські. Але характер їх мінливий і тягне за собою постоянныеперепады настрою. Особисте життя складається погано. Жінки комунікабельні і життєрадісні. Їх особисте і сімейне життя складається дуже добре.

Стопи

Родимка на лівій стопі праворуч. Чоловіки розумні, інтелектуали. Жінки легковажні, веселі. У відносинах непостійні.

Родимка на лівій стопі зліва. Чоловіки наділені багатим духовним світом. Матеріально забезпечені. Жінки серйозні, задумливі. Їх життя сповнене гіркоти і смутку.

Родимка на правій стопі. Чоловіки розумні, кмітливі. Жінки вірні дружини, турботливі мами і прекрасні господині.

Велика родимка на будь-стопі. серйозні Чоловіки, вірні. Ніколи не залишать в біді, на них можна покластися. Жінки позбавлені тяги до матеріального добробуту. Але разом з тим прекрасні вірні дружини.

Безліч дрібних родимок на будь-стопі. Чоловіки серйозні, успішні з сильним характером. Досягають великих висот. Жінки сексуальні і чуттєві.

Пальці ніг

Родимки на пальцях ніг частіше вказують на проблеми, пов’язані зі здоров’ям. Наприклад, родимки на суглобах, між пальцями, вказують про слабкою нервовою системою. Схильність до депресій і неврозів.

Родимка між великим і другим пальцем на будь-стопі. Говорить про надмірної стомлюваності, внаслідок чого може погіршитися зір.

Родимка між другим і третім пальцем на будь-стопі. Говорить про надмірну схильність людини до грипозним захворювань.

Родимка між третім і четвертим пальцем на будь-стопі. Говорить про слабкий імунітет і схильності до гаймориту і хвороб носоглотки.

Родимка між четвертим пальцем і мізинцем на будь-стопі. Говорить про слабкою нервовою системою.

One comment

  1. Хіба родимка на стопі не говорить про подорожі і переїзді в іншу країну?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>