Головна / Відносини / Як навчитися розуміти чоловіків і чоловічу логіку

Як навчитися розуміти чоловіків і чоловічу логіку

Як навчитися розуміти чоловіків
і чоловічу логіку

Чоловіки – з Марса, а жінки – з Венери. Цей вислів знайомий практично кожному. Все тому, що чоловіки і жінки ніби з різних планет і їх психологія абсолютно різна. Вічне непорозуміння між особами протилежних статей стало улюбленою темою для анекдотів. Але щоб вийти з цього замкнутого кола, досить осягнути ази чоловічий психологи.

Розуміння відмінностей жіночої чоловічої психології, готовність рахуватися з ними може усунути більшість розбіжностей, сприяючи зміцненню відносин і любові.

Чоловіки і жінки –
істоти з різних планет

Психологами створено чимало наукових праць на тему нерозуміння між чоловіками і жінкам і, зокрема, в їх спілкуванні один з одним. Результати численних досліджень, по суті, зводяться до одного – складнощі у розумінні виникають з тієї причини, що чоловіки прагнуть у розмові поділитися інформацією, а жінки – висловити свої емоції.

Чоловіки – за визначенням сильна стать, їх початковий доля полягає в тому, щоб:

Воювати, будувати, руйнувати, добувати, нести на своїх плечах саму відповідальну та важку роботу.

І за цей час сформувався певний образ, відповідати якого прагне практично кожен представник сильної половини людства. Цей образ і сьогодні є зразком вольового, сильного, впевненого в собі чоловіка, який зумів досягти всіх земних благ.

Психологи вважають, що ця особливість чоловічої психології – націленість на успіх – і викликає в чоловіках ті, з жіночої точки зору, дива, які прекрасні дами не в змозі зрозуміти. Характерна чоловіча риса – об’ємне осмислення подій. Вони беруть їх цілком, оцінюючи основні тенденції і встановлюючи зв’язок між частинами. Жінка ж бачить спочатку приватне і, поки не розбереться з ним, тобто не висловить своїх емоцій по відношенню до цього приватному, не побачить і не оцінить всієї картини подій.

Приклад (з побутового життя, щоб було більш показово). Безлад у квартирі чоловік і жінка бачать по-різному. Жінка бачить розкидані шкарпетки і недопалки в квіткових горщиках, тобто речі і предмети, які лежать не на місці або в недозволеному місці, і робить висновок – в кімнаті безлад. Чоловік же зазначає загальний непорядок, тобто щось чіпляє його увагу, але він навіть не замислюється над цим, для нього не характерне розмінюватися на дрібниці. Він бачить, що житло, за добробут та захист якого він відповідає, загалом не пошкоджено, не потоплено, даху не втратило, а значить, за великим рахунком, все в порядку.

Тому, перш ніж реагувати на коханого з докорами з приводу розкиданих шкарпеток, зрозумійте, що він, просто, щиро може не помітити такий побутовий дрібниці.

Будь-якому чоловікові потрібна підтримка

Чоловіки в більшості своїй набагато краще контролюють свої емоції, ніж представниці прекрасної половини. Їм властиво мовчати про свої невдачі і образи, ретельно приховувати свої слабкості. Це відбувається виключно тому, що скарги, нарікання на невезіння – це поняття, які не входять в чоловічу психологію.

Але будь-якому чоловікові необхідна підтримка. Якщо він не може домогтися бажаного в якійсь сфері, будь то бізнес, сім’я або секс, він просто-напросто втрачається. Найчастіше він «обростає» комплексами, опускає руки й відмовляється від боротьби. Втім, підтримки потребують навіть успішні у всіх відносинах чоловіка, адже на них теж періодично знаходять занепадницькі настрої, невдоволення собою, виникають сумніви у своїх силах.

Якщо ваш улюблений потрапив в таку непросту ситуацію, надайте йому підтримку. Але зробіть це розумно, так, щоб він не відчув себе ще більше нікчемним, що вже сам представляє, або приниженим. Ваш обранець охоче повірить у вашу прихильність до нього і слова про те, що він найсильніший, найрозумніший і особливий, що у нього вийде все, що він захоче. Часом такий простий підтримки буває досить, щоб чоловік знову повірив у свої сили і пішов до наміченої мети.

Хваліть чоловіків

На питання «За що ти мене любиш?» жінка хоче почути у відповідь слова про її красу, доброту, хорошому характер, але ніяк не про вміння готувати смачний капустяний пиріг і солити помідори. Чоловік же очікує почути не компліменти про свою зовнішність, а про те, що він має авторитет на роботі, як він найкраще вміє справлятися з будь-якими проблемами і що його улюблена почуває себе поруч з ним, як за кам’яною стіною. Вимовляєте дані слова, навіть якщо вони не зовсім відповідають істині. Як можна частіше підкреслюйте, який він розумний, цікавий чоловік, як з ним приємно спілкуватися, подмечайте, який він успішний. Ваша підтримка і розуміння допоможуть йому розвиватися і далі.

не Можна зачіпати чоловіче самолюбство

Не вживайте виразів, які прямо або непрямо зачіпають його самооцінку. Чоловіки ставляться до цього набагато важче, ніж жінки. Навпаки, похваліть його хороші вчинки, відзначайте похвалою будь-який, навіть не дуже значуща, досягнення. Підвищуйте його самооцінку . Тільки робіть це щиро, чоловіки швидко розпізнають відверту лестощі.

Розмовляйте на чоловічому мовою

При спілкуванні з чоловіком використовуйте фрази «я вважаю», «я думаю» замість «мені здається», «я відчуваю». Йому так буде звичніше, а значить, зрозуміліше. Навіть ті речі, що свідомо будуть йому неприємні, будь-яку критику , вимовляєте рівним спокійним голосом, без нервозності. Якщо відчуваєте роздратованість, то спочатку заспокойтеся. Якщо у відповідь на ваш глибокий емоційний монолог чоловік довго мовчить і ніяк не реагує, це не означає, що він вас не чує або, гірше того, ігнорує. Швидше за все, він внутрішньо аналізує промовлене вами і готує ґрунтовну відповідь. Не квапте його, дайте йому час на обдумування, лише через якийсь час запитайте його думку щодо сказаного вами. Для жінки, яка з якою-небудь проблемою, головне-виговоритися. Чоловіки ж найчастіше воліють гарненько все обдумати і прийняти рішення. Балакучість не в пошані у представників сильної статі. Якщо партнер мовчить, не варто судорожно перебирати в розумі варіанти, чому ж ви йому не догодили. Можливо, у нього просто зламався мотоцикл. Залиште чоловіка в спокої на деякий час, і він буде вам вдячний.

Правильно висловлюйте свої прохання

Жіноче вухо тонко вловлює інтонації співрозмовника, так і зрозуміти душевний стан людини їй не складає труднощів. Чоловікам у цьому плані складніше. Для них у розмові важливіше саме сенс, причому виражений конкретними словами. Вигук «Ти не звертаєш на мене уваги!» здається жінці цілком ясною проханням зводити її в кіно. Чоловік же прийде в здивування від цього твердження. Ще безнадежней ситуація, коли жінка виражає своє невдоволення гордим мовчанням і маніпуляцією . Не варто чекати, поки партнер перебиратиме всі варіанти, і зрозуміє, що ж ви мали на увазі. Просто попросіть його про те, чого саме вам хочеться.

Не вимагайте від чоловіків
щоденних проявів почуттів

Чоловіки зовсім не обділені почуттями, тільки от вони висловлюють їх по-своєму. Жінка чекає від свого партнера барвистих зізнань у коханні і щоденних компліментів. Відсутність цього сприймається нею як холодність і байдужість. Чоловіки, як правило, скупі на слова, а любов свою воліють підтверджувати діями. Віддати зарплату, прибити цвях, відвести дитину в дитячий сад – це теж маленькі визнання, і мудра жінка їх обов’язково оцінить.

Контролюйте емоції

Не слід говорити з чоловіком голосно або підвищувати тону в кінці фрази, рясно використовуючи закиди і невтішні порівняння. Щоб зрозуміти чоловіка і бути зрозумілою, серйозна розмова варто будувати таким чином. На самому початку сформулюйте тему, перейдіть в розмові від головного до другорядного і завжди закінчуйте бесіду чіткими висновками. Адже, за словами Штірліца, запам’ятовується остання фраза. А всю «лірику» чоловік може порахувати зайвою балаканиною.

При спілкуванні з представником сильної статі не забувайте про те, що для нього важлива сама мета, а не процес бесіди. Він не вважає важливим розмова ні про що.

Виключіть натяки

Пам’ятайте про те, що чоловік націлений на отримання значимої інформації під час бесіди. Не варто в розмові з ним робити йому натяки, він може їх не зрозуміти. Задавайте чоловікові чітко поставлені питання, щоб отримати розгорнуту або хоча б чітку відповідь. Свою думку висловлюйте виразно і відкрито.

Сперечатися з чоловіком марно

Намагайтеся не сперечатися з чоловіком, так як він все одно проігнорує безліч обставин, нюансів, відтінків подій, а іноді і фактів, які не узгоджуються з його світоглядом. Краще промовчіть і залишайтеся при своїй думці.

Як навчитися
розуміти чоловіка в ліжку

Мова сексу різноманітний. В інтимному спілкуванні використовуються слова, міміка, жести, пози, дотики, запахи, смаки, одяг, особлива обстановка… Навіть книги і фільми. Крім того, секс-мова дуже індивідуальний, і, до розчарування відмінниць, неможливо вивчити його раз і назавжди. Адже кожен висловлює свої почуття по-своєму і до того ж по-різному у різні періоди свого життя. Але чим краще пара знає про сексуальні запити один одного, тим імовірніше, що їх близькість буде досконалою.

Процес вивчення такої мови хвилюючий і захоплюючий, і використовувати при цьому можна різні способи і прийоми.

Розмовляти

Це самий простий і самий результативний шлях. Запитайте партнера про його уподобання: які парфуми, кольору, одяг, білизна здаються йому найбільш хвилюючими? Яка обстановка розташовує до інтиму? І – якщо дозволяє ступінь близькості, звичайно – які пози і ласки він любить найбільше? І обов’язково у відповідь поділіться своїми уподобаннями. Адже хороший секс – це коли добре обом.

Спостерігати

Під час сексу (і не тільки) подмечайте реакцію свого партнера на різні слова, фрази, дотики, жести, пози, антураж і т. п. Якщо бути досить уважним, навіть ледь помітний блиск в його очах може багато чого розповісти.

Експериментувати

Пробуючи нове, можна багато чого дізнатися про своїй половинці. Та і про себе теж. Тільки тут необхідно враховувати готовність партнера: надто сміливі і відверті експерименти, особливо на початковій стадії відносин, можуть і налякати. Розумніше діяти плавно.

Почувати

Це, мабуть, головна умова успішного опанування мови любові. Налаштовуючись на хвилю партнера і прислухаючись до власних відчуттів, можна поступово почати по-справжньому розуміти, чого саме він хоче і як краще всього це йому дати. Варто довіритися інтуїції, адже секс – її сфера.

І, нарешті, важливо не забувати про те, що все змінюється, і нормальний розвиток сексуальних відносин – це саме шлях змін. Те, що подобалося рік тому, може вже не викликати колишнього захвату, тоді як тривалу на ті часи немислимим раніше – тепер в порядку речей. Змін боятися не варто, гнучко слідуючи за ними, жінка навряд чи скаже, що її сексуальне життя нудна й одноманітна.

Отже, чоловіки і жінки – істоти різні, але це зовсім не означає, що їм не знайти спільної мови. Вчіться розуміти чоловіків , цінуєте їх індивідуальність, і тоді ніякі «труднощі перекладу» не завадять щасливим і гармонійним відносинам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>