Головна / Відносини / Визначення характеру за формою і кольором брів

Визначення характеру за формою і кольором брів

Брови і характер - Джастін Тімберлейк
Прямі брови -
Джастін Тімберлейк

Брови і характер - Елізабет Тейлор
Опущені брови -
Елізабет Тейлор

Брови і характер - Олег Даль
Короткі брови -
Олег Даль

Брови і характер - Грета Гарбо
Круглі брови -
Грета Гарбо

Брови і характер - Лінда Євангеліста
Брови вразлет -
Лінда Євангеліста

Брови і характер - Ріанна
Брови дугою -
Ріанна

Брови і характер - Пенелопа Круз
Зламані брови -
Пенелопа Круз

Брови і характер

Брови дуже яскрава і виразна частина нашого обличчя. Також брови можуть багато розповісти про їх власника. Так, наприклад, брови можуть розповісти про характер поведінці і творчих можливостях людини так як вони є однією з головних рис зовнішності людини.

Як же дізнатися характер бровам. Найчастіше власники негустих і бляклих брів дуже сором’язливі робки в спілкуванні з іншими людьми. Дозволяють зневажати собою приймаючи чужу волю боязко і смиренно. Володарі густих і пухнастих брів, як правило, є лідерами не бояться приймати рішення.

Людині з тонкими бровами як правило складно бути керівником або начальником в компанії. Він безвладний і безынициативен.

Відповідальні і як правило самовпевнені в собі люди мають згладжений і чіткий контур брів. Вони домагаються багато чого незважаючи ні на що.

Володарі кошлатих брів як правило надмірно сексуальні і нерозбірливі у виборі партнерів.

Як же брови впливають на характер

Із загальної маси можна виділити сім основних типів брів. Найлегше визначити склад характеру за бровам у чоловіків так як вони практичний ніколи не коректують їх. Навпаки ж жінки в цьому плані непередбачувані оскільки брови можна висмикнути, зробити татуаж та ін

Дугоподібні брови – знак романтичного складу характеру. Люди з такими бровами як правило, дуже чутливі і ранимі. Тим відсутності вони досягають великих висот у житті.

Брови вразлет – володарі таких брів є природженими лідерами. Чітко слідують наміченим цілям. Брови такого типу на обличчі виглядають досить люто.

Брови у вигляді півкола – такі люди, як правило, дуже проникливі і недовірливі. Вони рухливі і заповзятливі в бізнесі. Дуже часто бувають фінансовими геніями.

Брови з опущеними кінчиками вниз – такі люди, як правило, не самостійні але талановиті в творчих професіях таких як акторська майстерність живопис та ін. Також ці люди дуже чуйний, хороші друзі і чудові співрозмовники.

Короткі брови – такі люди дуже наполегливі в досягненні поставлених цілей. Вони готові піти на все, щоб домогтися успіху і слави. У дорослому віці виглядають молодше своїх років. Бувають запальні і неврівноважені.

Брови зі зламом – такі люди безперечні лідери. Завжди люблять щоб все робилося так, як вони хочуть. Авантюристи не боятися змін у житті. Готові кинутись у вир нових подій.

Прямі брови – таким людям властива прямолінійність, часом межує з грубістю. Цим людям необхідно спілкування. Хороші сім’янини і вірні друзі. Дуже добре справляються з керівними посадами.

Також потрібно врахувати не тільки форма брів говорить про характер людини, але і багато інших чинників.

наприклад:

Низько розташовані брови – говорять про те, що людина дуже розважливий, знає собі ціну. Швидко приймає рішення.

Брови розташовані високо – такі люди часто є трудоголіками, націлені на результат.

Широкі брови – люди з розвиненим інтелектом. Але зовсім не пристосовані до повсякденного життя.

Володарі тонких брів – уперты, роблять все по своєму. Навіть якщо вони неправі.

Володарі щетинистих брів – бувають жорстокі і безкомпромісні у справах. Часто тирани в сім’ях.

Розширюються до скронь брови – людина націлений на успіх і процвітання.

Родимки всередині брови: явна родимка, говорить про багатство і успіх. Неявна родимка говорить про зворотне. Дивіться також статтю Родимки і характер .

Характер людини можна визначити за бровами, і не тільки. Така наука, як фізіогноміка, дозволяє з максимальною точністю визначити характер і спосіб життя людини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>