Головна / Відносини / Визначення долі і характеру за формою руки – хіромантія

Визначення долі і характеру за формою руки – хіромантія

Визначення долі і характеру за формою руки – хіромантія

Хіромантія зародилася на сході, а її історія йде корінням в глибоку старовину. Тисячоліття тому люди вже вміли читати долю по долоні і передбачати майбутні.

Адже руки людини можуть нести багато інформації про життя, долю і характер свого власника. Лінії на долонях ембріона вимальовуються задовго до появи здатності ворушити руками. Хіромантія настільки зміцнилася в житті, що стала вважатися наукою.

Вона вивчалася у вищих навчальних закладах, писалися наукові праці з хіромантії, видавалися книги.

Сьогодні хіромантія доступна кожному бажаючому.

Отже, характеристика руки в цілому – це перше, з чого починається читання руки. Просто потиснувши людині руку, можна дізнатися досить багато про характер.

Загальна характеристика рук

Мало волосся на руці чоловіка – це ознака доброти, щирості і любові до комфорту.

Багато волосся на руці жінки – ознака жорстокого характеру.

Маленька рука – характерна для людини гордого і дратівливого, володаря хорошою інтуїції. Також це може бути ознакою того, що людина завжди сповнений ідей і здатний на звершення великих і значущих справ.

Рука гармонійного середнього розміру – це вірна ознака розумної і врівноваженої людини.

Велика рука характеризує свого власника як людину схильного все аналізувати. Такі люди легко справляються з копіткою і делікатній роботою. Вони можуть стати хорошими ювелірами або годинникарями. Крім того, це дуже добрі, чуйні і м’які люди.

Широка рука – це свідчення розвинених розумових здібностей.

Вузька рука є ознакою багатої уяви і розвиненої фантазії. Іноді це ознака егоїзму та схильності до тиранству.

Тверда рука – ознака гарної працездатності та невисокого розуму. Це рука відмінного робітника-виконавця.

М’яка рука зустрічається у людей ніжних і чуттєвих. Які, до речі, схильні до ліні.

Тепла рука говорить про життєрадісність людини. Він веселий, оптимістичний, а деколи трохи запальний.

Холодна рука зазвичай зустрічається у людей, з байдужим ставленням до всього оточуючого світу.

Суха рука – це ознака стриманого характеру.

Волога рука зазвичай зустрічається у соромливих людей. Також, потіючі руки можуть говорити про захворювання серця.

Типи рук

Існує сім основних типів рук, кожен з яких може дати багато достатньо детальної інформації. Для визначення, до якого типу відноситься рука, потрібно проявити максимум уваги і терпеливості.

форма руки хіромантія

Примітивна рука

Примітивна (елементарна) рука, іноді ще її називають основна рука. Зовні вона досить легко визначається, виділяючись серед інших типів рук. Елементарна рука широка, короткопалая і товста. Ширина – це її головна ознака. Пальці на такий руці товсті, малорухомі з квадратними кінчиками і грубими красивими нігтями. Великий палець або не повністю прилягає до долоні, або задерти вгору. Шкіра на руці грубувата, а сама рука досить сильна і тверда.

Вже з першого погляду така рука викликає асоціації з фізичною працею і грубістю. Так зазвичай і трапляється. Така рука – невтішне свідоцтво про розумовому розвитку людини, в якому можна підозрювати переважання тваринних інстинктів, слабке, ліниве уяву, при всій вразливості і навіть чутливості натури. Власник даного типу руки зазвичай відрізняється фізичною силою і не високими розумовими здібностями. Тому на життя заробляє важкою працею. Що стосується характеру людини з такою рукою, то це людина ледачий і байдужий, він зовсім не вимогливий. Помічено, що люди c елементарної рукою, хоча і не пред’являють до життя особливих вимог, як тільки позбавляються підтримки, впадають в депресію. У такі моменти вони потребують розради.

форма руки хіромантія

Ідеальна рука

Ідеальна (духовна) рука має вузьку форму, вона дуже витончена і акуратна. Це маленька, тонка, ніжна рука c гладкими витонченими пальцями, досить довгими і загостреними нігтьовими фалангами, c добре сформованим, але вузьким великим пальцем. Граціозна і делікатна, вона виділяється красою і витонченістю, серед інших рук. Долоня у руки цього типу гладка і ніжна. Пальці довгі, а їх кінчики швидше загострені, ніж округлі. Великий палець сформований акуратно і пропорційно. Звичайно, духовна рука дуже бліда, з серпанковими венами. Всім свої виглядом вона відображає слово «витонченість». Чим вона тонша і акуратніше – тим більш оригінальним і творчим людиною є її володар. Власників цього типу руки характеризує феноменальна непрактичність, недосвідченість, нездатність постояти за себе, нехтування матеріальною стороною і ідеалізацію дійсності.

Люди, яким характерний даний тип руки – це мрійники, естети або містики. Вони постійно витають у хмарах, живуть у своїх мріях і фантазіях. Керуючись вищими духовними ідеалами, вони правдиві, правильні, довірливі, відчувають глибоку потребу в любові і свободи. В красі такі люди чутливі, м’які у поводженні, часто залишаються незрозумілими навіть близькими, часом безвихідно заплутуються в житті. Чим вже долоню y підстави пальців, тим оригінальніше натура ee власника. Вони практично не пристосовані до реального світу. Духовність для господарів ідеальної руки набагато вище і цінніше матеріальності. Єдиним порятунком в океані жорстокого і суворого світу, для них стає добре розвинена інтуїція.

форма руки хіромантія

Конічна рука

Конічна (художня) рука іноді ще носить назву «аристократична рука». Загальна форма нагадує конус, т. к. рука звужується в бік пальців. Простежується практично повна симетрія. Пальці також конічної форми. Ця рука дуже красиво і витончено виглядає. Пальці досить довгі і тонкі, із закругленими кінчиками і красивими нігтями.

Людина, якій характерний цей тип руки – дуже творча і оригінальна натура. Це аж ніяк не рука знаменитого артиста. Проте власникові чисто артистичної руки властиво натхнення. Про таких говорять «людина мистецтво». У нього досить сильно розвинена чуттєвість, світ він сприймає скоріше емоційно. Здоровий глузд і практичність ніколи не будуть переважати в його рисах. Такій людині складно вписати своє життя поставлені в рамки, з-за чого він рідко стає хорошим сім’янином. При цьому він досить вразливий, вразливий і романтичний людина. Рішення власники конічних рук приймають інтуїтивно, інстинктивно. Часом вони схильні до брехні.

Почуття y нього звичайно переважають над розумом, на нього діє насамперед форма, зовнішність. Не звиклий вдумуватися в явища, він задовольняється зовнішньою стороною життя, у мріях o творчій свободі постійно шукає нові знайомства, прагне до зміни місць, не знає міри в насолодах. Останнє особливо виражено у так званій руці задоволень, яка грубіше, ніж чисто артистична рука (пальці ee товщі, нігті грубіше і позбавлені витонченості обриси). Вона характеризує натуру ексцентричну, марнотратну, схильну до брехні, мишурному блиску, що живе лише заради задоволення власних потреб.

форма руки хіромантія

Змішаний тип руки

Змішаний тип руки зустрічається досить часто. Зовні її складно віднести до якогось конкретного типу, вона поєднує в собі різні риси. Тому легко взяти, наприклад, за артистичну руку конічно-елементарну, a філософську через дуже розвинену практичну. Або, наприклад, артистичекую через психічну. При її тлумаченні потрібно оцінювати переважаючі риси. Як правило, доводиться аналізувати два типи рук.

Якщо типи рук, які поєднує в собі змішана рука, суперечать один одному, варто вибрати середні показники. Володар змішаної руки потроху володіє всіма якостями, які притаманні вихідним основних типів. Якщо люди, що володіють типовими руками, мають швидше сильні, ніж різнобічні риси характеру, то змішаний тип руки вказує на більш різнобічні інтереси і здібності.

В загальному можна сказати, що володарі змішаного типу мають досить пристосований характер і досить багатогранні. Іноді це якість призводить до того, що людина починає братися за багато різних справ одночасно і ні в одному не досягає успіху. Хоча деколи буває і навпаки. Це може бути дуже різнобічне розвинений людина, яка може домогтися успіхів у декількох справах одночасно.

Визначення характеру людини зі смешенным типом руки – це показник кваліфікації хіроманта. Він повинен тонко відчути, які риси присутні в характері.

Ідеальна з хирономической точки зору, жорстка і гнучка кисть, свідчить o діяльній розумі, умінню погоджувати теорію c практикою. Скільки б такі руки не працювали, вони ніколи не грубіють.

форма руки хіромантія

Лопатообразная рука

Лопатообразная рука має досить широкі тупі кінці пальців. Вся рука справляє враження лопати. Кінці пальців як би розчавлені, а тому ширше, ніж решта. Руки звичайно великі, як і великий палець. Останнє свідчить o рішучості і самосвідомості

Ця рука досить сильно схожа на елементарну руку. Вона широка, з прямими товстими пальцями. Основна відмінність від елементарної (примітивною) руки – це трохи менше грубий зовнішній вигляд. Але красивою і витонченою її назвати не можна.

Люди, з таким типом рук досить різнобічно розвинені. Вони добре справляються з будь-якою фізичною працею, але в теж час дуже схильні до винахідливості. Це люди справи, а не роздумів. Вони незалежні і оригінальні, можуть успішно знайти себе в якості інженера, спортсмена, а часом і музиканта. У власника такої руки ремісник переважає над художником, здатний застосовувати набуті знання на практиці. Йому притаманні практичний розум, щирість, любов до діяльності.

Такі руки характерні тямущому і смекалистому виконавцю, але не керівнику. До життя володарі лопатообразных рук відносяться вимогливо. Працьовиті, спокійні і акуратні, вони цінують стабільність, люблять бути впевненими у всьому.

Гладкі пальці вказують на любов до комфорту і блиску, коли вони досить раціональні.

форма руки хіромантія

Адміністративна рука

Адміністративна (корисна) рука має квадратну форму. Незграбна форма пальців і руки. Рука тверда і міцна. Через що її часом називають «квадратна рука». Для неї характерна міцна долоню середньої величини. Пальці звичайно середньої величини c прямокутними вузлуватими пальцями і сильно розвиненими фалангами і великим пальцем, долоню трохи ввігнута, досить жорстка. Цей тип досить розповсюджений.

Досить часто така рука зустрічається у керівників і чиновників. Це дуже наполегливі і наполегливі люди, які поважають і підтримують порядок у справах. Вони консервативні, не люблять змін і нововведень. Часто, домогтися успіхів і досягти небувалих висот їм допомагає дуже сувора самодисципліна. Люди з такими руками схильні до організаторської і регулюючої діяльності, відрізняючись витримкою, терпінням і наполегливістю, любов’ю до порядку.

Володарі адміністративного типу руки дуже спокійні і послідовні. Але вони зовсім позбавлені фантазії та оригінальності.

З таких людей виходить гарний спокійний сім’янин. Вони досить невибагливі, все сприймають як належне. І часом зовсім забувають про знаки уваги, сюрпризи і романтику. Їх сильному енергійному духу бракує вільного розмаху, вони не розуміють, що значить діяти під впливом почуття.

форма руки хіромантія

Філософська рука

Філософська рука характеризується великими виділяються суглобами. Через що іноді її називають «вузлувата рука». Суглоби пальців позначені і справляють враження вузлів. Кінці пальців закруглені. Великий палець міцний. Характеризується пензлем великої або середньої величини, узловатостью обох суглобів пальців, нігтьова фаланга має полуконическую форму – палицеобразная. Обидві фаланги найдовшого пальця майже однакової величини (сила судження і сила волі врівноважені). Конусоподібний загострення пальців говорить про любов до поезії і краси, a разом з характеристикою великого пальця все це означає схильність до філософії і метафізики.

Володар такий руки володіє матеріалістичним, систематичним і логічним мисленням. Його можна назвати «шукачем істини». Він завжди веде себе стримано і часто виглядає стороннім спостерігачем. Все від того, що питання, що займають його розум, як правило, цікавлять небагатьох людей.

Якщо поруч немає людей, з якими він може поговорити на цікаві теми, володар філософської руки просто замикається в собі. Але тільки варто з’явитися цікавим для нього людям, як відлюдкуватість миттєво зникає. У юності через це підлітки здаються нетовариськими.

Володар такої руки більше цікавиться причиною явища, ніж голими фактами, цінує істину вище краси, віддає перевагу формі, а не сутності. Вузли на пальцях вказують на здатність докладно зважувати і точно розраховувати.

Людина з філософської рукою досить чесний і працьовитий працівник. Він справедливо ставиться до себе і іншим, і абсолютно не схильний плекати ілюзій. Якщо він приходить до певного висновку, то буде його відстоювати. Хоча, завжди розглядає інші точки зору. В шлюбі це не самий приємний партнер, але він відрізняється вірністю та надійністю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>