Головна / Сонник / Сонник Ваза, до чого сниться Ваза, тлумачення сну

Сонник Ваза, до чого сниться Ваза, тлумачення сну

Ваза в сучасному соннику

Ваза – символ домашнього затишку. Якщо вам наснився сон, в якому фігурувала ваза, значить, найближчі дні ви проведете в теплі домашнього вогнища, повною мірою отримуючи задоволення від комфортної обстановки. Пити з вази – до любовних страждань, які будуть викликані необхідністю приховувати свої почуття. Для дівчини дуже хорошим знаком є ​​сон, в якому їй в якості подарунка піднесли вазу. Цей сон пророкує виконання найзаповітніших бажань.

Ваза в соннику Міллера

Тихі сімейні радощі, дні наповнені любов’ю і ніжністю обіцяє, побачена у сні красива ваза. Розбита ваза – знак наближаються нещасть. Втамовувати спрагу з посудини, не призначеного для цієї мети, якою і є квіткова ваза, віщує почуття справжнього кохання, яке доведеться зберігати в таємниці навіть від найближчих друзів.

Ваза в соннику Ванги

Як посудина душі, розглядає вазу Ванга. Чиста, прозора ваза свідчить, що ваш духовний світ перебуває в гармонії з навколишнім світом. Завдяки цьому, в житті вас чекає багато чудових миттєвостей. Несприятливий ознаку – розбити вазу. Якщо приснився такий сон, то сновидцу належить пережити важкий час. Його серце може бути розбите, в результаті якоїсь трагедії, але повернути минуле буде неможливо. Якщо вам приснилася ваза з квітами, то комусь необхідно ваше добре слово. Це заклик поставитися з особливою увагою до тих людей, які потребують вашої допомоги, адже іноді, щоб допомогти людині, досить просто поговорити з ним.

Ваза в соннику Фрейда

Ваза символізує жіночу статеву сферу і в цьому сенсі не виділяється з ряду інших судин. Ліплення вази з глини свідчить про бажання знайти нового сексуального партнера. Сновидіння, в якому ви в вазу наливаєте воду, пророкує сексуальне прагнення, яке буде задоволено. Якщо такий сон сниться жінці, значить, вона мріє про вагітність. Порожня ваза сниться, якщо в житті присутній сексуальна незадоволеність. Також цей сон може бути попередженням про безпліддя. Якщо ви тягнетеся за прекрасною вазою, але не можете її дістати, значить, вам би хотілося б пов’язати життя з ідеальним в усіх відношеннях людиною, але ви розумієте, що це неможливо. Якщо дівчина побачила у своєму сновидінні, як вона ставить у вазу красивий букет квітів, значить, вона по-справжньому закохана. Партнер повністю її задовольняє. Крім того, вона мріє, щоб він став батьком її дітей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>