Головна / Сонник / Сонник Вальс, до чого сниться Вальс, тлумачення сну

Сонник Вальс, до чого сниться Вальс, тлумачення сну

Вальс в сучасному соннику

Танцювали у сні вальс з чарівним представником протилежної статі – до заміжжя (одруження).

Вальс в соннику Міллера

Побачили в сновидінні красивих людей, танцюючих вальс, значить, найближчим часом познайомитеся з веселим і чарівною людиною. У нього буде тільки один недолік – схильність до авантюр і пригод. Якщо жінці наснилося, що вона вальсувала з коханим – в реальності вона буде залучати погляди багатьох чоловіків, але от руку і серце їй запропонує тільки один з них. Якщо вона побачила уві сні, що коханий танцює вальс з іншою жінкою – наяву їй доведеться проявити колосальну витримку і розуміння, щоб зберегти і зміцнити відносини. Примарилося, що дивитеся на незнайомих людей, некрасиво і безладно крутяться у вальсі – вашу душу охопить жага заборонених задоволень. Не піддавайтеся спокусі, проявіть розсудливість, інакше своєю поведінкою ви розчаруєте друзів і близьких.

Вальс в соннику Фрейда

Наснилося, що із задоволенням вальсували – це сприятливий сон, який обіцяє, що всі проблеми , які довгий час не давали вам спокійно спати, нарешті вирішаться. Ви будете більш розкуто почувати себе при спілкуванні з людьми, можливо навіть познайомитеся з людиною, з яким у вас почнеться пристрасний роман. Тільки не перестарайтеся, інакше не уникнути неприємностей. Дуже сильно хотіли станцювати вальс, проте щось або хтось вам завадив, значить, ви не продаєте сексуальний потенціал, який подарувала вам природа. Напевно, ви думаєте, що секс – не головне в житті і вважаєте за краще захоплюватися іншими заняттями. А між тим всі проблеми, які часом вам докучають – це наслідок надлишку сексуальної енергії. Спостерігали, як красива пара танцювала вальс – мабуть, ви підсвідомо мрієте поринути в заборонені сексуальні задоволення. Мова може йти про одностатеві зв’язки, які у фантазіях надзвичайно вас збуджують. Реалізуйте своє бажання, тоді незадоволеність зникне сама по собі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>