Головна / Сонник / Сонник Черевики , до чого сниться Черевики , тлумачення сну

Сонник Черевики , до чого сниться Черевики , тлумачення сну

Черевики в сучасному соннику

Черевики наснилися вам в ніч на суботу або неділю , значить , приготуйтеся до неспокійним дням. Ви будете хвилюватися і переживати з будь-якого , навіть самому дріб’язкового приводу . Постарайтеся заспокоїтися і не сприймати невдачі так близько до серця , інакше вам загрожує затяжна депресія , викликана розчаруванням у житті. Побачили у сні , що ходите в черевиках не свого розміру – найімовірніше , ваші рідні дуже незадоволені тим , що ви приділяєте їм занадто мало уваги. Самі ви цього не розумієте , а близькі люди соромляться сказати , що ваша недбалість і неуважність їх ображають . Милуєтеся новими черевиками на своїх ногах – подібний сон пророкує: мине зовсім небагато часу і ваші фінансові активи почнуть неухильно зростати. Роздивляєтеся черевики , які стоять на полиці магазину – пропустіть реальну можливість значно поліпшити своє матеріальне становище. Примарилося , що вам доводиться носити незручні або модні черевики – наяву морально підготуйтеся до рішучої розмови з об’єктом вашої ніжної прихильності . Не виключено , що після цієї доленосної розмови для вас прозвучать довгоочікувані звуки маршу Мендельсона. Сниться , що взуваєте черевики і розумієте – розмір не ваш , значить , в реальності погано ладите з людьми. Спробуйте змінити своє ставлення до оточуючих , в іншому випадку не уникнути серйозного конфлікту.

Черевики в соннику Міллера

Сниться , що ваші черевики носив або одягав незнайомець – це недобре прообраз . Існує велика ймовірність того , що ваш партнер ( партнерка ) закохається в іншу людину. Надягали нові черевики – вас чекає приголомшливий успіх у справах і підвищення зарплати. Розношені черевики , що з’явилися в сновидінні , радять поводитися обережно й обачно : вороги поставили на вашому шляху до успіху хитрі пастки і мріють вас в них заманити .

Черевики в соннику Фрейда

Черевики символізують жіночі статеві органи або жінку . Взуття вам впору – ви повністю задоволені якістю свого сексуального життя . Взуття вам тисне – ви плануєте змінити сексуального партнера. Сушіть промоклі черевики – боїтеся небажаної вагітності. Купуєте нові черевики – мрієте про нову любовну інтрижку . Якщо ви чоловік і побачили уві сні , як одягаєте черевики , значить , потребуєте сексуальної розрядки. Якщо ви жінка – швидше за все вас не збуджують чоловічі ласки , ви віддаєте перевагу лесбійський секс або мастурбацію .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>