Головна / Відносини / Руна Вуньо (Wunjo) докладне тлумачення

Руна Вуньо (Wunjo) докладне тлумачення

Руна Вуньо (Wunjo)

КУЛЬМИНАТОР. РАДІСТЬ.

Цю руну креслять, коли бажають собі й іншим свята, гарного настрою, здоров’я і щастя. Вона втішає в печалі і підтримує в хвилини слабкості. Якщо Ви чекаєте приїзду (або хоча б известий) далекого друга, ця руна допоможе наблизити довгоочікувану хвилину. Світла руна. Енергетика Юпітера і Венери. Прилив енергії. Поліпшення самопочуття. Радість. Завершення періоду темряви.

Руна може допомогти Вам:

  • знайти щастя і благополуччя;
  • поліпшити свою самооцінку;
  • залікувати тріщини у взаєминах;
  • довести задумане до задовільного результату;
  • боротися за досягнення досконалості.

Британське – wynu – радість

Готика – winja – радість

Потенціал: Вірний розрахунок вивільнення енергії.

Якості: Безумовна любов, кульмінація, оргазм, радість задоволення.

Застосування: Допомагає визначити найкращий час для необхідних дій і таким чином досягти найкращих результатів.

Дзвінок: Все в житті є уроком для вашої боротьби за досконалість. Намагайтеся бачити глибше, виходити за межі очевидного.

Ця руна – родюча гілку. Період мук закінчився і ви в якомусь сенсі прийшли в себе. Ви можете вільно пожинати плоди. Чи відносяться вони до матеріальних виграшів або до емоційного життя. Знання трансформується у розуміння. Радість супроводжує нову енергію, до цього блоковану.

Означає радість. У прямому положенні завжди являє радість і щастя, що входить у ваше життя. Це чудова прикмета. Вона вказує на позитивний результат усього, що турбує вас в цей час. Колесо карми повернулася на вашу користь. У поєднанні з іншими рунами вона вказує на успіх у тих сферах, якими вони управляють. Коли руна випадає поруч з рунами, що відносяться до любові, вона може вказувати на глибоке почуття. Часто руна буде позначати об’єкт прихильності задає питання людини. У такому випадку вона зазвичай вказує на деяку діяльність, виконану разом з цією людиною і закінчується щасливим результатом. Ця руна часто з’являється в розкладах для артистів і художників і показує, що цей творчий елемент дуже важливий для їхнього щастя і благополуччя.

РАДІСТЬ

Радість від творчого, розумового або ручної праці. Задоволення в любовних відносинах від розділеного почуття. Якщо ентузіазм вас не покине, то хороші зміни забезпечені.

Перевернуте положення

Криза. Ситуація складна, відбувається не застій., але рух йде через темну воду. Розумійте, що тимчасова відсутність світла – лише надається можливість навчитися бачити в темряві.

Процес народження довгий і важкий. Криза важкий. Світло і тінь переплетені. Потрібні роздуми. Побачене в правильному світлі все є випробуванням. Сосредоточась на справжньому, щиро ставиться до інших і довіряючи тому, що з вами відбувається, ви не зможете потерпіти невдачу.

Значення в перевернутому положенні прямо протилежно її значення в прямому положенні. Все задумане рухається до здійснення дуже повільно, і ви , можливо, переживаєте зараз важкий час. У комбінації з RAIDHO , EHWAZ вона може говорити про небезпечне або невдалому подорожі з можливими поломками. Якщо питання стосується роботи, перевернуте положення руна може вказувати на розчарування, викликане самою роботою або її виконанням. В питаннях любові перевернуте положення руни вказує на розчарування.

У всіх питаннях перевернуте положення вказує на необхідність обережності, можливо навіть відкладання важливого рішення до більш сприятливого часу. Особливо остерігайтеся в цей час МОЖЛИВОЇ ПОДВІЙНОЇ гри з боку союзників або противників.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>