Головна / Відносини / Руна Отал (Othilia, othel) докладне тлумачення

Руна Отал (Othilia, othel) докладне тлумачення

Runa_Otal_(Othilia_othel)_podrobnoe_tolkovanieРуна Отал (Othilia, othel)

ЗВЕРШЕННЯ. ВІДЧУЖЕННЯ.

Руна може застосовуватися в самих крайніх випадках, коли людина каже, що готовий віддати “пів царства за коня”, тобто вибратися зі своєї ситуації будь-якою ціною. Тоді ця руна допоможе, але потім вимагатиме плати: чого-то доведеться позбутися. Руна відступу, поділу. Енергетика Сатурна з відбитком Меркурія або Урану. Ключове слово – припинення, придбання. Два аспекти. Перший-припинення того, що віджило. Другий – це знак придбанні. Поділ, спадщину. Це час розходяться шляхів. Стара шкіра повинна бути скинута, стосунки, що вичерпали себе – припинені. Підпорядкування і, ймовірно, відступ, супроводжуване знанням, як і коли відступати, але і твердість волі, щоб його здійснити. З ЦІЄЮ РУЧНОЮ пов’язана власність, знак придбань, виграшів. Однак виграш може виходити від чогось, з чим ви повинні розлучитися.

Руна може допомогти Вам:

  • розвинути свої таланти;
  • усвідомлювати свої обмеження;
  • підтримувати почуття порядку;
  • набувати власність;
  • шанувати своє домашнє оточення.

Британське – eoel – спадок

Готика – othal – поділ

Потенціал: Сила звершення.

Якості: Вроджений талант. придбання, безпеку, закон і порядок.

Застосування: Корисна для застосування власності та інших матеріальних благ; заохочує практичну кмітливість.

Дзвінок: Не бійтеся озиратися назад: засвоєне в минулому несе в собі насіння майбутнього достатку.

Це руна власності, яка являє те, що можна придбати на гроші, зазвичай землю чи будинок. Іноді ця руна вказує на людину, яка розраховує задовольнити свої бажання за допомогою ДОВГОЇ І напруженої роботи. Часто ця руна вказує на людину, який захоплений якоюсь мрією чи ідеалом. Також говорить про допомогу у цьому питанні з боку старших по віки людей або старих друзів. Руна також може позначати спадкові риси.

ДОПОМОГА

Матеріальні блага, патріотизм, спадщину, гроші, успіх у житті. Ця руна спонукає вас до певних зусиль з метою зміцнення (стабілізації) вашого положення.

ПОРАДА:

Треба бути готовим до деяких труднощів і затримок, терпіння приведе до успіху. Уникайте легковажності, неуважності, намагайтеся не робити зайвих витрат.

Перевернуте положення

Вимога гнучкості. Втрата. Не підкорятися умовностям і старих авторитетів. Можливий збиток.

Не час бути пов’язаними старими умовностями та авторитетами. В цей час потрібна не жорсткість, а плинність. Пам’ятайте – ми діємо без роботи, але все виявляється зробленим.

Затримка і розчарування. Руна може говорити про труднощі, на які наштовхується людина в результаті спроб надто швидкого прогресу. У комбінації з позитивними рунами руна просто вказує на те, що успіх все ще можливий. Будьте терплячі. Це також може бути сигналом того, що остаточний успіх залежить від ретельності і уваги до деталей.

Перевернута руна вказує на те, що ви не можете розраховувати на фінансову допомогу ні від кого.

Вам не допоможуть навіть юридичні методи, так як при такому положенні руни спроби струсити систему або використовувати її у своїх інтересах являють собою марна справа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>