Головна / Відносини / Руна Манназ (Mannaz) докладне тлумачення

Руна Манназ (Mannaz) докладне тлумачення

Руна Манназ (Mannaz)

ІНТЕГРАЦІЯ.
Руна власного “Я”. Відбиток енергетики Сатурна.

Руна Маннас впливає на людину, групу людей чи організацію, коли треба привернути їх увагу до ідеї або точки зору, відмінної від їх власної та залучити їх на свою сторону. Утихомирює ворогів.

Рада – скромність і ніяких надмірностей. Це не час для змін, але час бажати їх. Необхідна гнучкість.Тільки ясність бажання змінитися буде ефективна. Будьте поступливим, зосередженим, помірним. Намагайтеся вести звичайне життя незвичайним способом. Робіть свою справу заради його самого.

Руна може допомогти Вам:

  • пізнати себе;
  • повніше усвідомити свою цілісність і єдність з природою;
  • загострити інтелект;
  • пробудити інтуїцію;
  • зміцнити сімейні відносини;
  • спонукати до конструктивної співпраці з іншими людьми.

Позднескандинавское – maor – людина

Готика – mannas – людина

Потенціал: Прагнення до досконалості.

Якості: Мотивація, зближення, спорідненість, спільна діяльність.

Застосування: Пробуджує потенційні здібності і дозволяє виявити ваші приховані таланти.

Дзвінок: Пізнайте себе, свої сильні і слабкі сторони. Тільки в цьому випадку ви зможете повністю реалізувати свій потенціал.

Це руна людства. Це руна взаємозалежності, і ви можете розраховувати на якусь допомогу чи сприяння щодо наявної проблеми. Ця допомога може ПРИЙТИ у Формі хорошого ради.

Ви, можливо, заплуталися в проблемі, щоб ефективно вирішити її. У поєднанні з негативними рунами вона говорить про те, що ви непропорційно роздули проблему і в загальному готові здатися. Зараз настав час відшукати згаданий вище ХОРОШИЙ рада і спробувати зайняти більш позитивну позицію. У поєднанні з позитивними рунами руна може вказувати те, що зараз гарний час для здійснення нових планів. Проте в оточенні рун затримки вона наводить на думку про те, що зараз невідповідний час для якихось нових проектів. Ця руна може сигналізувати про час, коли вам слід особливо подбати про те, щоб залишатися скромним і стриманим. Можливо, зараз не час отримувати похвалу за якісь досягнення. У поєднанні з рунами PERDHRO, LAGAZ ця руна може вказувати на магічні здібності. Також може говорити про те, що ви маєте проблеми у взаєминах.

ДОПОМОГА

Ця руна символізує людину. Вона спонукає вас використовувати ваш потенціал великодушності, альтруїзму і дружелюбності. Вона являє ваші власні хороші якості, які ви повинні проявляти як можна частіше, щоб стати краще.

Перевернуте положення

Внутрішній ворог. Рада – чесність та неупередженість у відносинах з власним “Я”. Можливо, ваш розвиток натрапила на перешкоду. Ця перешкода – спадщина вашого минулого.

Будьте чесними самі з собою. Не думайте про оточуючих. СПОКІЙНО загляньте всередину себе в пошуках ворогів свого розвитку. Зовнішній ворог не більше, ніж відображення того, що ви до цього моменту могли або не хотіли зрозуміти, що йде зсередини. Виклик тут – зламати інерцію минулих звичок.

Ви не можете розраховувати ні на яку допомогу в своєму скрутному становищі. Дуже ймовірно, що ви зіткнетеся з усілякими перешкодами і порушенням ваших планів. Іноді вашим супротивником буде один людину, але частіше всього це буде ціла група людей. Перевернуте положення руна також може повідомити про те, що в даний час ви дієте на шкоду самому собі. У питаннях взаємин перевернуте положення ЦІЄЇ РУНИ служить основним дороговказом егоїстичності і може говорити про те, що ваш егоцентризм є коренем проблеми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>