Головна / Відносини / Руна Хагалл (Hagalaz, hagall) докладне тлумачення

Руна Хагалл (Hagalaz, hagall) докладне тлумачення

Руна Хагалл (Hagalaz, hagall)

ВТІЛЕННЯ В БУТТІ. ГРАД.

Хагал уособлює сили природи, допомагаючи людині повернутися до найбільш природним проявів свого “я”. Її креслять, коли відчувають, що щось негаразд, коли глибокий душевний розлад заводить людину в глухий кут, змушуючи робити все більш безглузді вчинки. Вона викликає “криза”, допомагаючи вивести із зачарованого кола і знову знайти душевну рівновагу. Руна руйнування. Енергетика Урану і Марса. Колір – червоний, багряний, іноді – чорний. Енергія СТИХІЙ. Сприяє виходу з зачарованого кола. Ключове слово – ПОВНИЙ розрив. Події поза вашого контролю. Проте знак говорить не тільки про руйнування, але і про зміну.

Руна може допомогти Вам:

  • звільнитися від небажаних впливів;
  • розвинути інтуїцію, усвідомлено контролювати інтуїтивні здібності;
  • фокусувати ваш намір;
  • знаходити способи для зближення різних точок зору.

Позднескандинавское – hagl – град

Британське – hagl – вітання

Готика – hagalas – град

Потенціал: Фокусування і перетворення первинних енергій у впорядковану структуру.

Якості: Драматична зміна, вивільнення, відновлення втраченої рівноваги. З’єднання протилежностей.

Застосування: Корисна для збереження спокою у важких ситуаціях. Допомагає трансформувати несприятливі чи ворожі впливу в благотворні.

Дзвінок: Не бійтеся ситуацій, які здаються вам несприятливими. Довіряйте вашому внутрішньому “я”, щоб розібратися в складному становищі і обернути його собі на благо.

Руйнують природні сили. Енергія СТИХІЙ. Зміни, нововведення, свобода і звільнення – основні якості. Нагальна необхідність звільнитися від ототожнення з матеріальною реальністю. Це руна руйнування подій повністю – і це поза вашого контролю. Виходять на поверхню могутні сили, хоча ФОРМИ їх дії можуть бути різні. Найкраще дію цього знаку описують слова: “ПОВНИЙ розрив”.

Руна означає град. Це основна руна обмежень і затримок. Ця руна представляє всі сили, що знаходяться поза вашого контролю. Це символ СТИХІЙНОГО руйнування. Це руйнування може бути хорошим або поганим, але з-за того Факту, що сили, що роблять вплив на ваше життя в цей час, в основному байдужі, руйнування зазвичай набуває негативного забарвлення.

Часто руна буде надаватися в розкладі, коли ви роздумуєте про те, щоб в чомусь ПІТИ на РИЗИК, У такому разі її оточують руни вкажуть на те, чи цей ризик виправданий. У комбінації з FEHU.JERA вона може означати остаточний успіх, але він пов’язаний з напруженою роботою і великими зусиллями. У комбінації з PERDHRO вона може вказувати на несподівану вигоду. Якщо будь-яка з цих рун перегорнуто, вказівки, безумовно, будуть негативними і вам варто уникати будь-якого ризикованого підприємства. Іноді ця руна показує, що ваше майбутнє знаходиться в руках іншої людини, не відчувало до вас ніякого особистого інтересу.

Ця руна – тверде вказівка на те, що зараз поганий час для будь-якого нового починання. Спроби битві з долею або з обставинами принесуть сей час вам лише горе. У цей час потрібно трохи відступити назад і спробувати рухатися разом з життєвим потоком.

Ця руна може іноді передбачати руйнівне природне подія, така як хвороба, ПОЛОГИ АБО навіть смерть. Часто це руйнування буде великим, але тимчасовим, триває лише протягом періоду часу, визначеного розкладом.

В позитивному розкладі руна може просто вказувати на порушення і затримку, а не на порушення, особливо якщо вона випадає з іншими рунами затримки /ISA, NIED, перевернута OTHEL/. Це порушення може бути каталізатором, ЯКИЙ змусить вас повністю змінити свій життєвий напрямок, але знову ж таки, багато що залежить від оточуючих рун, особливо від тих, які безпосередньо слідують за HAGALL в рунном розкладі.

ГРАД

Град завжди буває несподівано. Ця руна як раз висловлює несподіванка, несподівані проблеми і труднощі, що виникають у повсякденному житті.

ПОРАДА:

Тільки терпіння і обережність приведуть до успіху, оскільки остаточне рішення не залежить від вас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>