Головна / Відносини / Руна Альгиз (Algiz, eolh) докладне тлумачення

Руна Альгиз (Algiz, eolh) докладне тлумачення

Руна Альгиз (Algiz, eolh)

ІНСТИНКТИВНА ЗАХИСТ. ЛОСЬ. ОСОКА АБО ОЧЕРЕТ. ЗАХИЩЕНІСТЬ.

Руна захисту. Підсилює здатність передчувати небезпеку. Основна властивість Альгиз – саме своєчасне попередження про небезпеку, що насувається. Якщо Ви боїтеся чого-небудь, якщо очікуєте нападу або умисного шкоди від кого-небудь – візьміть цю руну і вона нікому не дасть застати Вас зненацька. Руна перешкоджає вторгнення зовнішніх шкідливих сил. Використовуючи цю руну в якості талісмана, ви помітите, як потрібна інформація про можливі загрози приходить до вас з абсолютно несподіваних джерел, тому у вас буде достатньо часу і сил, щоб запобігти їх. Альгиз можна використовувати практично в будь-яких ситуаціях, чи йдеться про захист від психологічного насильства в колективі, захист бізнесу або будинку, в якості оберега для дітей. вона буде однаково ефективною.

Руна може допомогти Вам:

  • генерувати творчі ідеї;
  • знайти приховані сили для зустрічі з будь-яким викликом;
  • відхиляти негативні впливи;
  • знаходити рівновагу під час стресу;
  • вкорінювати ваші ідеї та прагнення в дійсності.

Позднескандинавское – elgr – лось

Британське – eolhs

Готика – algs – очерет

Потенціал: З’єднує, укореняющая сила.

Якості: Інстинктивна захист, здатність захищати ауру, зміцнювати рішучість у досягненні мети.

Застосування: Може витягувати енергію з духовного Джерела і переводити її в звичайну реальність для практичного застосування. Захищає наші вразливі місця.

Дзвінок: Не забувайте про свою вразливість і про шкідливих впливах, здатних повести вас з обраного шляху.

Захищеність. Очерет. Лось. Контроль емоція під час змін, поворотів у життєвому курсі і докорінної зміни. Нові можливості та виклики – їм відповідають і несприятливі можливості. Ця руна – дзеркало для воїна-духу, того, хто залучений в битву з самим собою. Захищеність воїна схожа на прут засохлого тростини або зігнуті роги лося. І те, й інше допомагає підтримувати навколо вільний простір. Правильна поведінка – єдине, що служить захистом. Будьте уважні до свого здоров’я. Ретельно стежте за зв’язками, які складаються в цей час.

Руна означає нове сприятливий вплив, що входить у ваше життя часто через підсвідомі емоції або інстинкти. Це руна дружби. Це дуже сильна захисна руна. Ви будете захищені від будь-якого нещастя протягом тимчасового періоду, визначеного розкладом. Часто, якщо вам дійсно загрожує якесь зло, ви отримаєте дуже серйозне попередження або передчуття про нещастя, яке дозволить вам уникнути виникнення серйозних проблем. Це дуже сприятлива руна.

ДОПОМОГА

Дуже сприятлива руна, яка передвіщає вам заступництво впливової людини. В любові і в житті це символ віри у себе, так як ситуація вам сприяє.

ПОРАДА:

Передбачаються позитивні зміни. Контролюйте ваші емоції, будьте готові прийняти виклик долі.

Перевернуте положення

Необхідність гнучкості. Те, до чого прагнете навряд чи може зараз досягти. Обійдіть проблему СТОРОНОЮ.

Це знак уразливості. Зазвичай перевернуте положення руни вказує на те, що ви обмануті або введені в оману іншими людьми. Вас можуть зробити цапом-відбувайлом.

Ця руна може вказувати на припущення, яке варто відкинути, або на людину, якого варто уникати. Уважно стежте за всіма нормованими в цей час зв’язками. Іноді ви можете виявити, що обмануті не іншими людьми і самим собою. Можливо, ви розраховуєте отримати щось задарма, але ваша жадібність або наївність не піде вам на користь у ділових питаннях. У питаннях, що стосуються любові, руна радить не поспішати з розвитком нових взаємини, поки не стануть відомі мотиви і характер вашого партнера.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>