Головна / Відносини / Правила щасливого і успішного життя кілька дієвих методів

Правила щасливого і успішного життя кілька дієвих методів

Правила щасливого і успішного життя
кілька дієвих методів

<

>

Дотримуючи ці нехитрі правила, ви зможете змінити своє життя і зробити її щасливою і насиченою. Адже кожен день вашого життя неповторний, і тільки ви зможете його зробити барвистим і казково щасливим. Не втрачайте даремно час, адже кожну мить свого життя ми творимо самі…

Не втрачайте даремно час, подароване вам долею

Пам’ятайте, що кожен раз, коли ви робите насильство над собою, ви втрачаєте енергію. А її-то якраз треба збирати і активізувати для досягнення цілей в житті.

Постарайтеся зосередитися і не дозволяйте собі витрачати свою дорогоцінну творчу і життєву енергію на багатогодинні сидіння перед телевізором і спілкування з неприємними людьми. Для досягнення радісних успіхів не втрачайте даремно відпущений вам долею час. Людина дійсно здатний на будь-які чудеса, тільки якщо його дії будуть спрямованими!

Займайтеся тим, що надихає вас, спілкуйтеся з тими, хто вам приємні, носити ті речі, в яких ви виглядаєте привабливими і комфортно себе відчуваєте. Як можна частіше доставляйте собі маленькі і великі радості!

Всі ці кроки абсолютно необхідні для входження в нове життя.

Вчіться приймати дарунки!

Не багато людей вміють правильно приймати компліменти й подарунки. Цьому особливому мистецтва, виявляється, потрібно вчитися. Наприклад, часто можна почути такий діалог:

-Ви сьогодні чудово виглядаєте!

-Та що Ви, я дуже втомилася, волосся безладно, а цього плаття взагалі сто років.

Відчуваєте, як ця дама відштовхує від себе добро? Коли вам говорять комплімент, посміхніться і подякуйте. Той чоловік, який його вам сказав, що був у даному випадку носієм Вселенського світла. Відкрийтесь йому назустріч, посміхайтеся і дякуйте!

Ніколи не критикуйте те, що вам дарують! Не треба гнівити небеса, а то наступного разу і цього не дадуть. Будьте готові приймати дари і компліменти.

Не скаржтеся!

Дорогі мої жінки! Прошу, благаю, заклинаю вас – ніколи не розповідайте чоловікові про свої проблеми, особливо якщо ви маєте на нього певні види!

Чоловіки так вже влаштовані, що вони чекають від взаємин з жінками приємних вражень, вони хочуть радощів любові. Їм не потрібні ваші скарги і проблеми!

Чоловіки люблять відбулися, впевнених в собі жінок. Тому зображайте з себе Міс Благополуччя до тих пір, поки самі не утвердитесь у цьому, що піде вам тільки на користь. Тоді саме життя буде на вашій стороні. Тоді тонкий струмочок любові проб’є собі дорогу і розіллється повноводною річкою. Тільки вірте, тільки продовжуйте довіряти собі і любити себе.

Ви будуєте нове, щасливе життя, і світ відгукується на це, даруючи вам безумовну підтримку, радість і любов.

Кожну мить свого життя ми творимо самі

Творимо наше майбутнє. Воно складається з наших поглядів, думок. слів і дій. Візьміть за основу той факт, що відтепер ви обираєте для себе життя, яка покращується з кожним днем. І так воно і буде! Знайдіть друзів, однодумців, з якими ви можете ділитися радісними новинами.

Заведіть щоденник, де ви описуєте свої мрії і зміни. У мене є такий щоденник, де я описую чудеса, якими сповнене моє життя. Записи множаться і ростуть! Творити свою прекрасну життя дуже захоплююче.

Радійте чужому успіху

Відомий американський мільярдер Дональд Трамп кілька разів втрачав все своє майно, і тим не менш, він знову процвітає. Цей чоловік знає, що він – мільйонер по суті своїй. Ми відповідальні за свій вибір багатства або бідності.

Якщо у вашій свідомості переважає негативне ставлення до грошей і до успіху, (в тому числі і до успіху інших людей), то, швидше за все, грошики будуть уникати вас.

Важко зізнатися в тому, що комусь заздриш, але, поклавши руку на серце, хіба переповнюється серце бурхливою радістю, при звістці про те, що найкраща подруга “підчепила” заможного чоловіка і поїхала на Канари? Заздрість, гнів і страх – ось почуття, що стоять на шляху до успіху.

Ваше завдання – навчитися розпізнавати ці негативні почуття і свідомо змінювати їх полярність. Як тільки відчуєте заздрість до кого-то, відразу міняйте установку і стверджуйте, що ви раді успіху і багатства інших людей, що грошей у цьому світі безліч, всім вистачить, в тому числі і вам.

Сонячний погляд

У давнину існувало повір’я, що сонце – це око Бога, який дивиться на всіх з любов’ю і випромінює світло. Уявіть собі, що ваш погляд випромінює світло, як і сонце, і намагайтеся не втратити це чудове почуття. Тоді вас будуть називати Сонечком!

Люди дуже чутливі до добра і до любові, тому що це в природі людини – світити. Тільки про це забувають.

Ви, напевно, зустрічалися з людьми, яким дуже важко дивитися в очі. Це говорить про те, що людина або відчуває певні негативні почуття до вас, або відверто “вампірить” вашу енергію.

Завжди, якщо вам не хочеться зустрічатися з ким-то очима, це вірна ознака того, що краще не тільки не дивитися в очі цій людині, але навіть і не спілкуватися з ним.

День задоволень!

Давайте починати тепер щоранку вправою. Скажіть, що перше приходить вам в голову, коли ви пробуджуєтеся від сну?

Готова посперечатися, швидше за все, це судомні думки про те, як не спізнитися, зібрати дітей, нагодувати чоловіка… продовжувати можете самі. Знайоме? так, звичайно.

Дорогі мої, день, розпочатий таким чином, несе в собі саме ці вібрації суєти, поспіху і напруги. А для досягнення наших високих цілей подібний стан зовсім не підходить.

Пам’ятаєте пісеньку з мультфільму про капітана Врунгеля: “Як ви яхту назвете. так вона і попливе.” Давайте правильно назвемо нашу яхту, тобто, наш прекрасний новий день!

Є чудова, на мій погляд, техніка, що дозволяє з самого початку, з ранку, перепрограмувати свій день на задоволення.

Спробуйте навмисно викликати у себе думки про задоволеннях, які ви можете собі сьогодні доставити. Нехай це будуть звичайні, але приємні для вас речі.

Обов’язково повторіть вранці в ліжку кілька афірмацій , наприклад, СИЛА, БАГАТСТВО, УСПІХ, УСПІХ.

Геть хвилювання і тривоги!

Одна з моїх улюблених авторів, Ліліан Ту, дає чудову пораду, як можна позбутися від негативних емоцій.

Отже, візьміть аркуш паперу і запишіть про все, що лякає, дратує, дратує вас. Записали? Нічого не забули?

А тепер візьміть листок і розірвіть його на дрібні частини! Більше того! Спаліть його обривки! Геть хвилювання і тривоги! Разом з димом – геть! Любіть і вірте в себе

Йди потоку

Уявіть бурхливий гірський потік, в якому пливе маленький листочок. Листочок стає частиною цього потоку і досягає своєї мети легко природно і без зусиль. А тепер уявіть марні зусилля листочка, який вирішив, що йому треба плисти у зворотний бік.

Тепер ви розумієте, як важливо стати гармонійним світом, влитися в потік потужної енергії життя. Скажіть:

“Я – частина потоку життя,

і я з радістю рухаюся разом з ним!”

Скоро ви станете в десятки разів, в сотні разів більш могутні, ніж були до цього”

Ніколи не здавайся!

“Ніколи не здавайся!” – було гаслом великого Вінстона Черчілля. Більш точно він виглядає так:

“Ніколи не здавайся.

Ніколи, ніколи, ніколи не здавайся!”

такий видатний чоловік знав, що говорив.

Справа в тому, що у кожного йде по шляху свідомого духовного і психологічного розвитку зустрічаються випробування. І тут головне – не відступати.

Не говорите ні про кого погано

При згадці людини, який вам сильно “насолив”, говорите на його адресу тільки що-небудь позитивне, наприклад, “Щоб він був здоровий”, або “Щоб йому завжди було добре і грошей побільше”.

Принцип тут той же: Всесвіт сприймає все сказане вами абсолютно серйозно. Таким чином ви повністю реабилитируете себе в очах підсвідомості і вам надсилаються теж тільки Добро, Гроші, Здоров’я, і т. д.

Я вірю, що йду правильним шляхом

щодня повторюйте ці золоті правила життя, промовляючи їх:

1. З сьогоднішнього дня я буду розглядати свої проблеми як результат власного неправильного вибору в минулому.

2. Я прекрасно усвідомлюю свою силу і дуже уважно ставлюся до будь-якого вибору, який роблю в кожен момент часу. Я знаю, що підсвідомість реалізує мої найзаповітніші бажання, тому налаштовуюся тільки на найкращий результат для мене.

3. Коли я переживаю важкі моменти, я не звинувачую нікого, в тому числі і себе, а питаю, “Чого мені треба навчитися?” і ” Який найкращий вихід з цієї ситуции?” При цьому я повторюю позитивні твердження афірмації, наприклад:

«Все, що я відчуваю, постійно поліпшується.

Я повністю довіряю Вищій силі, створила мене,

і вірю, що я на правильному шляху.

З кожним днем, з кожним днем,

моє життя стає все краще і краще».

Добро, правильний вибір і благополуччя

постійно приходять до мене,

так що я можу розслабитися

і насолоджуватися новим життям».

Початок нового життя

щоранку присвятіть кілька хвилин себе коханої (змз). Почніть новий день з приємних погладжувань, зверніться лагідно до своїх рук, ніг, адже вони стільки працюють для вас. Вони, безумовно, заслуговують самого ніжного ставлення до себе.

А голова? Скільки корисних і розумних думок народжується в ній. Давайте ж погладимо лоб, щоки, шию. Таким чином ми покращуємо кровообіг, а це позначиться на роботі пам’яті.

Побачивши вранці відображення в дзеркалі, скажіть собі:

“Привіт, краса моя.

Я дуже радий(а) тебе бачити”.

Це принесе безсумнівну користь протягом дня. Один відомий аристократ наказав своєму слузі будити себе такою фразою

“Вставайте граф, вас чекають великі справи!” А чим ми гірше того графа? У нас попереду справді великі справи, так що треба підготуватися на всіх рівнях.

Нехай початок кожного дня для вас стане початком нового життя, спроможної до великим цілям. Досвід інших існує, щоб на ньому вчитися. Успіх інших цілком можна скопіювати, і він буде працювати для вас, так як Закони Всесвіту діють однаково для всіх.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>