Головна / Відносини / Підборіддя і характер – вплив форми підборіддя на вашу долю і характер

Підборіддя і характер – вплив форми підборіддя на вашу долю і характер

підборіддя і характер - Анджеліна Джолі
Квадратний підборіддя -
Анджеліна Джолі

підборіддя і характер - Оуен Вілсон
Загострене підборіддя -
Кирило Плетньов

підборіддя і характер - Квін Латіфа
Подвійне підборіддя – Квін Латіфа

підборіддя і характер - Мішель Мюллер
Відхилений підборіддя -
Мішель Мюллер

підборіддя і характер - Моніка Беллучі
Овальний підборіддя – Моніка Беллучі

підборіддя і характер - Катрін Деньов
Круглий –
Катрін Деньов

Підборіддя і характер – вплив форми підборіддя на вашу долю і характер

В ідеальному випадку форма підборіддя повинна бути округлою з боків і трохи квадратної в нижній частині. Він широкий, ні вузький, не круглий, але і не зовсім квадратний! Такий ідеальний підборіддя свідчить про гармонії в характері людини, відмітними рисами якого є товариськість, принциповість, дипломатичні здібності, ввічливість, почуття такту.

У цілому, у лукавих, брехунів і дуже чемних людей буває звичайно гостре підборіддя. Тупий підборіддя спостерігається у людей грубих, нерухомих, простого вдачі і люблять добре поїсти і попити.

Також вплив на характер і долю людину надають родимки на підборідді.

Форма підборіддя і характер

Підборіддя загостреної форми

Гостре підборіддя свідчить про ввічливість, лукавства і нещирості його володарів. Надмірно довгий і гострий підборіддя видає жорстокого і мстивого людини.

У жінок молодого віку підборіддя загостреної форми виглядає привабливо і вважається гарним. Однак, згідно з думкою китайських физиогномистов, такий підборіддя вказує на труднощі в характері комунікативного плану і слабке здоров’я в літньому віці.

Підборіддя круглої форми

Володарі такого підборіддя вміють організувати роботу так, щоб на них працювали інші. Округлість форми такого підборіддя вказує на недостатньо сильний характер.

Підборіддя овальної форми

Такий підборіддя служить еталоном краси, проте не обіцяє своїм власникам сил і фортеці в похилі роки. Його володарі відрізняються велелюбністю та артистичними здібностями, але дітей їм фізіогномісти не обіцяють.

Підборіддя квадратної форми

Підборіддя такої форми говорить про сильного, мужнього і твердому характері, в поєднанні з упертістю й норовливістю свого володаря. Якщо такий підборіддя злегка виступає вперед і піднятий догори, то він належить людині властолюбивому, прагнуть з усього витягти користь.

Подвійне підборіддя

Наявність підборіддя подібного типу у худорлявої людини обіцяє йому щасливу старість: хороше здоров’я, достаток і любов до дітей.

Подвійне підборіддя для повного людини – нормальне явище: це теж добрий знак, але в меншій мірі, ніж у попередньому випадку.

Невеликий за розмірами, м’ясистий подвійне підборіддя видає любителя сладострастий.

Відхилений назад підборіддя

Володарі підборіддя такої форми, як правило, бесхарактерны, терплячі, поступливі і мають тихий норов.

Підборіддя з роздвоєнням

Слабо окреслене підборіддя, має легке роздвоєння, свідчить про пристрасної натурі, а більш сильне роздвоєння – про любов до самітництву.

Роздвоєний міцне підборіддя – ознака підвищеної сексуальності його володарів.

Проте, варто зазначити, що формування підборіддя закінчується лише до тридцяти років: після цього можна судити про його реальній формі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>