Головна / Гадання / Народні прикмети про кохання, побачення

Народні прикмети про кохання, побачення

Народні прикмети
про кохання, побачення

  • Щоб не залишитися старою дівою виходячи з дому, дівчина обов’язково повинна подивитися на північ.
  • Дізнатися, хто твій суджений можна дізнатися з допомогою такого ритуалу. Прийди до церкви напередодні Валентинова Дня, і рівно о дванадцятій годині, обертатися навколо церкви, примовляючи: “Посіяла коноплі, посіяла коноплі. Хто мене любить, приходь боронити”. І твій суджений дуже скоро з’явиться. Якщо нарвати деревію з могили чоловіка і на ніч покласти під подушку, коханий з’явиться тобі уві сні.
  • Познайомитися з коханим або вперше поцілуватися в молодика – дуже хороший знак, що позначає швидку заручини. При цьому шлюб буде дуже щасливим і благополучним.
  • Щоб роман протікала легко і гладко не можна зустрічатися на сходах. А особливо цілуватися або обніматися стоячи на сходах.
  • Зустрічатися закоханим краще недалеко від водойм наприклад біля берега моря, біля струмка, річки і. т. д почуття будуть довгими. А закохані будуть вірні один одному. Добре складуться стосунки у тих, хто призначить зустріч в парку або біля підніжжя пагорба, бажано, щоб поблизу ріс верес. Тополь, навпаки, слід уникати.
  • Думаючи коханого, дівчина раптом почує крик півня – гарна прикмета, передвіщає їй швидку весілля.
  • Коли пишете лист коханому бажано закінчити написання опівночі. Якщо використовуєте паперовий спосіб написання листа, то використовуйте тільки сині чорнила. А іншими квітами користуватися небажано. Також ніколи не пишіть любовне послання або олівцем записку, це призведе до розбрату. Намагайтеся не відправляти листи 29 лютого чи на Різдво. Намагайтеся по дорозі на пошту не упускати лист, інакше буде сварка.
  • Щасливий камінь для закоханих – бірюза, який символізує постійність. У давні часи запорукою вірності служив розламаний шестипенсовик, половинко якого закохані носили при собі. Також для довгих і міцних відносин закохані зберігали переплетені локони один одного.
  • Роблячи подарунок своїй половинці категорично не можна покупть рукавички, годинник, брошка або ніж. Це призведе до швидкої розлуки. При цьому, багато хто помічав, що якщо купуючи ці предмети продавець дасть здачу дрібними монетами – все обійдеться, і відносини будуть тривалими. Дарувати своєму нареченому ніж – до розірвання заручин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>