Головна / Гороскоп / Гороскоп на сьогодні / ГОРОСКОП на сьогодні 4 червня 2014

ГОРОСКОП на сьогодні 4 червня 2014

ОВЕН (Aries, 21.III-20.IV)
Небезпечний, критичний день. Вірогідні погані звістки, які застануть вас зненацька або змусять змінити намічені плани. Постарайтеся уникати необережних висловлювань та зловживання алкоголем – не виключені конфлікти з партнерами і друзями або великий скандал в сім’ї. Бережіться падіння, висоти – вірогідні переломи кісток або кісткові захворювання.

ТЕЛЕЦЬ (Taurus, 21.IV-21.V)
Прийом гостей, зустрічі з родичами або близькими друзями можуть призвести до конфліктів і розбіжностей. Бажано розібратися в конфліктній ситуації, не відкладаючи на потім. Несподівана звістка, яке ви можете отримати в другій половині дня, дозволить підвести підсумок колишнім задумам. День сприятливий для поїздок і подорожей.

БЛИЗНЮКИ (Gemini, 22.V-21.VI)
Уважно поставтеся до знайомим і друзям. Не виключена конфліктна ситуація, яка може мати непередбачувані наслідки. Зірки радять час від часу стримувати свої емоції: холодний розум – найкращий порадник у всіх кризових ситуаціях. Якщо не втратите рішучості в діях, не підете на поводу марнославства й гордині, ймовірно, досягнете бажаних результатів. Не піддавайтеся на провокації.

РАК (Cancer, 22.VI-22.VII)
День сприятливий для поїздок і подорожей. Але це не позбавить вас від вирішення існуючих проблем. Бажано розібратися в конфліктній ситуації, не відкладаючи на потім.

ЛЕВ (Leo, 23.VII-23.VIII)
Небезпечний, критичний день. Деяка розкиданість, бажання вирішити всі справи одним махом можуть привести до помилок або травмування. Бережіться падіння з висоти – вірогідні переломи кісток. По можливості відкладіть справи, пов’язані з важкими фізичними навантаженнями. Вірогідні погані звістки, які застануть вас зненацька або змусять змінити намічені плани. Присвятіть день прогулянкам, читанню.

ДІВА (Virgo, 24.VIII-23.IX)
День може бути повний різного роду несподіванок, як приємних, так і не дуже. Однак не слід нічого боятися, так як ви тепер в змозі все подолати. Підвищена працездатність змусить сьогодні ваших товаришів по службі здивуватися тому, як швидко ви знайшли потрібну форму. Вечір цього дня запам’ятається зустріччю зі старим другом.

ТЕРЕЗИ (Libra, 24.IX-23.X)
Несприятливий день. Комбінація, вибудувана з великою надією на краще, може обрушитися як картковий будиночок. Близька людина може дати ділову пораду, або команда однодумців, яка діє разом з вами, знайде можливості для успішного продовження бізнесу. Ті, хто обмірковує новий діловий проект, повинні заручитися схваленням його з боку впливових осіб. Ймовірно, сьогодні від вас буде потрібно прийняття важливих рішень в особистому житті.

СКОРПІОН (Scorpius, 24.X-22.XI)
Цей день відзначений спогадами, поверненням до минулого. Вірогідні зустрічі з давніми друзями або родичами. Можливий компроміс між бажаннями і почуттям обов’язку. Емоційне життя може бути нестабільною: або екзальтованої, або пригніченою. Ви будете здатні перенести образ ворога на нічого не підозрює члена сім’ї.

СТРІЛЕЦЬ (Sagittarius, 23.XI-21.XII)
День пов’язаний з правильним харчуванням, фізичними вправами та отриманням інформації. Ваш життєвий потенціал знаходитиметься сьогодні на висоті, посилиться творчий потенціал і інтуїція. Надлишок енергії може привести до непорозумінь у спілкуванні з партнерами по роботі або змусить змінити початкові плани, а от близька людина може дати ділову пораду. У відносинах з близькими людьми можливо повне взаєморозуміння.

КОЗЕРІГ (Capricornus, 22.XII-20.I)
Небезпечний день. Вірогідні неприємні звістки, які застануть вас зненацька. У сфері інтимних відносин вірогідна нестабільність: райдужні надії швидше за все не здійсняться, а замки на піску розсиплються. Ваш життєвий потенціал знижується. Якщо ви будете надавати цьому багато значення, то ризикуєте впасти в депресію або, навпаки, проявити необгрунтовану агресію.

ВОДОЛІЙ (Aquarius, 21.I-19.II)
Цей день може бути пов’язаний з безліччю проблем, що накопичилися дрібних домашніх справ. Особливу увагу зверніть на стан бюджету: вам доведеться контролювати свої витрати, тому що попереду додаткові матеріальні витрати, так що краще до них підготуватися заздалегідь. Ваші дії не надто схвалять близькі, у відносинах з якими, можливо, назріває конфліктна ситуація. Сфера особистого життя характеризується вкрай суперечливими тенденціями.

РИБИ (Pisces, 20.II-20.III)
Сьогодні вірогідні несподівані грошові надходження, подарунки, допомогу. Можливо, цей день дозволить вам здійснити найзаповітніші мрії щодо особи протилежної статі. Люди, з якими ви познайомитеся в цей день, напевно залишаться у вашому житті назавжди. Сни можуть бути віщими і зажадають правильного тлумачення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>