Головна / Відносини / Ангельська нумерологія – значення чисел

Ангельська нумерологія – значення чисел

Ангельська нумерологія –
значення чисел | Нумерологія

Ангельська нумерологія – розшифровка чисел, які нам надсилають ангели. Ангели привертають вашу увагу до потрібних цифр, і таким чином передають повідомлення. Вони це роблять для того, щоб повідомити нам важливу інформацію. Наприклад, коли ви бачите на годиннику 3:33, або номер телефону в рекламі, на яку ви кинули випадковий погляд, закінчується на 888 – це все знаки від ангелів. Розглянемо детальніше значення кожного з можливих знаків.

111 – ця послідовність наказує нам уважно спостерігати за своїми думками. Потрібно упевнитися, в тому, що ми думаємо саме про те, про що хочемо думати. Дана послідовність цифр говорить про широких можливостях ваших думок, втілиться у фізичній формі.

1111 – говорить про швидкої матеріальної реалізації всього задуманого. Пророкує швидке виконання бажань. Ці цифри як дзеркало наших думок. Це відкриває великі можливості, і не скористатися таким шансом не можна.

222 – означає, що наші ідеї починають втілюватися в реальності. Вони вимагають турботи і догляду. Майте їх позитивними думками і аффирмациями.

2222 – показують, що в даний момент вам дають потрібну інформацію та інтуїцію для реалізації задуманого, тобто двійки є символом необхідної інформації, яка приходить в потрібний час, в потрібне місце. Немов якась спалах в сутінках буднів. Побачивши ці цифри, необхідно продовжувати розпочаті справи, скоро вас буде очікувати хороший результат. Також вони вказують на партнерство і об’єднання.

333 – послідовність, яка говорить про те, що Ви можете розраховувати на підтримку з боку вознесенних майстрів. Вони до Вас прихильні.

3333 – ці цифри означають, що у «небесній канцелярії» ви на дуже хорошому рахунку, і що Всесвіт зараз заохочує вас за ваші дії. Тому не зупиняйтеся на досягнутому.

444 – поява цієї послідовності спрямоване на те, щоб запевнити Вас в любові і допомоги ангелів. Нічого не варто боятися, ангели поруч і готові вам допомогти.

4444 – перша стабільність досягнута, продовжуйте працювати в тому ж дусі, Всесвіт вам допоможе. Побачивши таку підказку можна сміливо починати нові справи, знайомитися з людьми і зміцнювати здоров’я.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>